У розпорядженні будь-якого охочого сьогодні безліч самих різноманітних дієт. Вони засновані на різних принципах, але служать однієї мети – схудненню. І однією з самих популярних дієт завжди була і залишається дієта, заснована на кефірі.

Дієта на гречці і кефірі

Сама знайома і, мабуть, проста – це дієта на гречці і кефірі. Дотримуючись такого раціону хоча б тиждень, ви вже отримаєте гарний результат. Більше того, ця дієта не завдасть шкоди вашому організму, так що її можна застосовувати періодично.

Всі особливості цієї дієти викладені в самій назві – вживати можна тільки гречку і кефір. Але зате існує безліч способів для вдалого поєднання цих двох корисних продуктів.

По-перше, можна просто варити гречку і заливати її кефіром. Можна приправляти зеленню або натуральними приправами, але бажано виключити сіль.

Кефірно-гречана дієта одна з найефективніших

По-друге, можна просто їсти гречку і пити кефір. Простіше не придумаєш.

По-третє, гречку можна замочувати на ніч в кефірі, тоді необхідність у варінні крупи відпадає. Цей спосіб приготування гречки самий корисний, так як саме така «замоченная» у воді крупа набагато корисніше, ніж зварена.

Кожен, хто вибрав для себе дієту на гречці і кефірі, може використовувати саме той спосіб приготування цих нехитрих страв, який йому більше припав до душі. При бажанні їх можна чергувати, таким чином, убезпечивши себе від того, що на четвертий день гречка наб’є таку оскому, що і бажання худнути відпаде.

Дієта на кефірі і яблуках

Почати, мабуть, варто з того, що використання яблучно-кефірної дієти показано тільки людям абсолютно здоровим. Якщо у вас є які-небудь проблеми, особливо в області шлунка або травлення, обговоріть це з лікарем, а потім вже сідайте на якусь дієту.

Дієта на кефірі і яблуках допомагає досягти швидких результатів

Дієта на кефірі і яблуках досить жорстка, але і результат приносить серйозний – до 9 кг за тиждень. Харчуватися потрібно виключно яблуками і кефіром, відповідно. Але не варто забувати і про рідини, необхідної нашому організму – пийте достатню кількість води без газу або несолодкого зеленого чаю. Яблука і кефір розділіть на 5-6 прийомів їжі з перервами приблизно 2 години між ними.

Дієта «Кефір з імбиром»

Імбир вже давно вважається одним з головних помічників в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями, а вже якщо його поєднати з кефіром, можна подвоїти їх ефект. Кефір благотворно впливає на травні процеси, змушуючи ШКТ функціонувати правильно, а імбир, в свою чергу, змушує «включатися в процес» і залежаний жир.

Особливої популярності сьогодні набуває імбирний коктейль для схуднення, який готується з імбиру, меду та лимона. Якщо випивати такий коктейль щоранку, це не тільки посприяє скиданню ваги, але і зарядить тонусом на весь день.

Редакція bestfacts.com.ua бажає нашим читачкам завжди залишатися красивими, прагнути до досконалості і любити себе такими, які ми є.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: