Перші фотоальбоми почали з’являтися в 30-х роках 19 століття. Безумовно, вони не були такими, як зараз. Тоді у них розміщувалися фотографії членів сім’ї — чудові, але ще нечіткі знімки, зроблені на зорі фотоэры.

Шкіряні альбоми часто дарують партнерам по бізнесу

Фотоальбоми отримали широке розповсюдження декілька пізніше, коли фотографії стали більш доступними. Вже тоді вони служили прекрасним подарунком близькій одному або просто знайомому, були предметом гордості і колекціонування.

Альбоми для колекційних фото

У 1854 році Андре Дисдери зареєстрував у Парижі патент на фотографії формату візитної картки. Таке фото являло собою відбиток розміром 10,16 x 6,35 см, який наклеивался на картон. Продавали новинку за 4 долара, що було в два рази дешевше, чому конкурентів. Картку можна було подарувати будь знайомому, послати родичам поштою. Досить швидко фотостудії стали пропонувати візитні картки з зображеннями членів королівської сім’ї, акторів і політиків. Ці фото стали предметом колекціонування.

Перші фотографії коштували дорого і вимагали дбайливого зберігання

Проте будь-яку колекцію потрібно десь зберігати. Покупці бажали бачити свої улюблені картки в альбомах з шкіряними палітурками. І їх можна зрозуміти, це дійсно гідне оформлення хорошим знімків!

Альбоми зі стандартними прорізами або кишеньками підходили далеко не всім, адже часто там зберігали не тільки однакового розміру картки. Сюди поміщали найважливіші листи та газетні статті. Тому стали з’являтися альбоми з картонними листами без прорізів. В них можна було помістити фотографії та вирізки будь-якого розміру.

Завдяки якості старих фотоальбомів до нас дійшли багато фото

Альбоми стали надихати своїх власників на творчість: тепер вони могли розташовувати в довільному порядку цінні фотографії, картки улюблених політиків і акторів, а також дорогі серцю листівки, рідкісні марки, телеграми і листи. Стало модно мати добре оформлений альбом.

Сучасні шкіряні альбоми

З часом шкіряним альбомів стали відводити саме видне місце на полиці. Вони виконували роль скарбниці сімейних реліквій і прикраси інтер’єру, радуючи своїх господарів і гостей будинку змістом і зовнішнім виглядом.

Шкіряна обкладинка на фотоальбом. Майстер-клас В епоху цифрової фотографії, коли можна зафіксувати кожну секунду свого життя, шкіряні альбоми не втрачають своєї актуальності. Редакція bestfacts.com.ua вважає, що якісний фотоальбом, прикрашений символікою вашої фірми, не соромно подарувати начальникові або партнерам по бізнесу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: