У житті буває всяке. І іноді доля починає залежати від своєчасної кваліфікованої юридичної допомоги. І тут найголовніше – не помилитися і правильно вибрати сильного адвоката, особливо якщо мова йде про кримінальну справу.

Адвокат допоможе вирішити проблему в рамках закону

Чим відрізняється юрист від адвоката?

Якщо говорити в загальному, то юристом можна назвати кожної людини, що має юридичну освіту, а воно, м’яко кажучи, може бути дуже різним. Діяльність юриста ліцензії не вимагає, а його освіта, досвід та кваліфікацію вам перевірити не вдасться. Тобто доведеться проявити неабиякі психологічні навики, або просто повірити. Фактично, звертаючись до юриста, можна потрапити до кого завгодно.

Адвокат – це більш серйозне обличчя. Він не тільки отримав спеціальну освіту, але й має значний досвід роботи, зареєстрований у місцевій адвокатської палаті, здав серйозні кваліфікаційні іспити. Як правило, адвокати надають перевагу якусь галузь права, але досвідчені фахівці для того, щоб відточити свою майстерність, що практикуються у різних галузях. Досвідчений адвокат по складних кримінальних справах має суттєві і підтверджені законом повноваження і обов’язково постійно підвищує свою кваліфікацію.

Як перевірити адвоката?

Як вже говорилося вище, дізнатися всю важливу інформацію вам, швидше за все, не вдасться. Точніше, ви можете запитати у адвоката безпосередньо і сподіватися на його чесність. Хороший фахівець із задоволенням покаже вам всі документи і з гордістю розкаже про численних виграних справах. Обов’язково поцікавтеся про роботу конкретно в області, що цікавить. Якщо адвокат відповідає нечітко, розмито, йде в бік від питання, значить, він не заслуговує довіри.

Адвокатів потрібно відрізняти від юристів, оскільки вони мають різні кваліфікації

У справжнього професіонала бездоганний імідж і відшліфована мова, він завжди буде пунктуальним і обов’язковим.

Гонорар адвоката

Гонорар адвоката буде залежати від складності конкретної справи. Але у випадку серйозної справи, особливо кримінального, сильно заощадити не вдасться, адже хороша адвокатська робота може гарантувати Вам вільне і спокійне майбутнє. Зазвичай адвокати вимагають певний відсоток передоплати від визначеної суми.

Хороший адвокат повинен бути досвідченим і мати рекомендації від задоволених клієнтів

Редакція bestfacts.com.ua радить звертатися тільки до зарекомендували себе адвокатам, і не намагатися заощадити на судовій тяганині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: