Якщо вас постійно долає лінь, ви то і справа все відкладаєте на потім», то саме час дізнатися, як змусити себе працювати.

Особливо після свят, коли ви відпочили і розслабилися, дуже важко змусити себе зайнятися справою, адже так приємно безтурботно проводити час, не думаючи про те, що потрібно виконати щось важливе.

Хороший відпочинок допоможе відновити сили

Як знайти сили працювати?

У кожної людини може закінчитися «підзарядка». Просто немає сил для того, щоб працювати далі. Але ж на те ми і люди, щоб справлятися з усіма труднощами і рухатися до наміченої мети.

Якщо ви відчуваєте емоційне згоряння, що виявляється апатією і тяжким настроєм, у вас відсутній інтерес до чого-небудь, ви байдужі до роботи, необхідно поговорити з психологом. Після міні-тренінгу або повноцінних бесід ви отримаєте емоційну розрядку і моральну підтримку. Крім того, фахівець дасть корисні рекомендації.

Емоційний і професійне вигоряння краще лікувати у психолога

Ось кілька принципів, які допоможуть змусити людину працювати:

1. Необхідна дисципліна і самоорганізація. Плануйте, ставте мету і досягайте її. Складіть план по кількості роботи, яку слід виконати за якийсь період часу. Далі дотримуйтеся фіксованим нормативом по часу. Працюйте і давайте собі час на відпочинок.

2. Виконуйте в першу чергу найскладніші завдання. Починати потрібно з того, що вимагає максимальних зусиль.

3. Постарайтеся максимально зосередитися на роботі, не відволікайтеся. Поки не закінчиться час роботи або не настане перерва, не слід займатися побічною діяльністю.

5 основних принципів управління часом

4. Якщо ви відчуваєте, що не можете в даний момент працювати, то відпочиньте і розслабтеся. А потім — знову пориньте в роботу.

5. Важливо підтримувати порядок на своєму робочому місці — дуже складно зібратися з думками і працювати, якщо стіл завалений мотлохом.

6. Не потрібно пити багато кави на роботі. Якщо у вас не буде звички щодня вживати багато цього напою, то підвищиться працездатність і посилиться концентрація. Тепер ви зможете правильно розставляти пріоритети.

Плануйте час правильно

7. Необхідна самодисципліна. Розвивайте силу волі. Це допоможе побороти лінь.

Як боротися з прокрастинацією?

Для початку варто розібратися, що ж таке прокрастинація? Це поняття з психології. Воно означає постійне відкладання справ і неприємних людині думок на потім.

Дуже важливо розуміти, що все одно настане день, коли потрібно буде виконати все, що ви не зробили по роботі і постійно відкладали. Але тепер це буде набагато важче, адже весь обсяг роботи доведеться робити за мінімальний проміжок часу. Якщо б відразу всі почали і розподілили на всі дні, то було б набагато легше впоратися з поставленим завданням.

1. Якщо багато роботи, то розподіліть її на кожен день, по частинах буде набагато легше її виконати.

2. З ранку обов’язково виконайте якесь одне неприємне для вас справа. До речі, за компанію з ким-то багато речей робити набагато приємніше. Тому можете знайти собі компаньйонів. Коли неприємну справу буде завершено, ви відчуєте задоволення.

Неприємні справи виконуйте в першу чергу

Як змусити мозок працювати?

Слід розвивати пам’ять. Для цього вчіть вірші напам’ять. Якщо не для вас, то промовляйте кілька скоромовок. А ще відмінно тренує пам’ять запам’ятовування телефонних номерів. Выучивайте хоча б 3 або 4 номер а день, і помітні зрушення в позитивну сторону будуть вже через 2 тижні.

Необхідно тренувати мозок поступово, в іншому випадку можливо перенапруження і перевтома, що позначиться на стані всього організму.

Як працювати ефективніше?

Для цього необхідно зосередитися на роботі. Важливо, щоб на робочому місці було все необхідне для успішної творчості — всі потрібні матеріали та інструменти.

Крім того, не зайвим буде скласти загальне розклад, де будуть вписані всі завдання, які потрібно виконати за певний проміжок часу.

Як працювати ефективно? Список необхідних справ на кожен день допоможе стати більш концентрованими. Найважливіші завдання вписуйте в першу чергу, а менш важливі можна розмістити вже в кінці списку.

Все, що вас відволікає від роботи, має бути виключено з робочого дня. Важливо максимально зосередитися на роботі. Для того щоб залагодити свої особисті справи, є спеціально перерву — в цей час ви завжди зможете поговорити по телефону або попити кави.

Слідуйте своїм покликанням

Якщо ви обрали роботу по душі, то вона ніколи не буде тягарем. Тому варто задуматися, чому ви не хочете працювати: може бути, ваше покликання десь в іншому місці. Може варто змінити роботу. Якщо є бажання, освоїти нову спеціальність можна навіть дистанційно. Не лінуйтеся, завжди тримайте себе в руках, будьте впевнені у своїх силах. І тоді все у вас вийде.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам бадьорості і успіху у всіх справах!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: