Зрада, зрада, смерть близької людини – ці віхи долі вже не можна переписати. Здається, що світ вже не буде таким, як раніше, а щастя перетворилося на недосяжний вогник на горизонті.

Як жити далі?

У першу чергу потрібно пам’ятати про те, що життя не складається з суцільних ударів долі. Потрібно чинити опір відчуття, ніби темрява, заполонила душу, що була тут завжди і залишиться навічно. Це поширений прийом депресії, яка часто слідує за потрясіннями – стан нескінченного внутрішнього негативу ще більше погіршує настрій людини, позбавляючи сил боротися і жити далі. Немає бажання працювати, займатися своїм хобі, приділяти собі увагу, розважатися, подорожувати. Не хочеться нічого – тільки лягти і померти. І хоча це стан здається природним в даний момент, від нього треба позбавлятися усіма силами, повертаючи себе до повноцінного життя.

Пам'ятайте про те, що вас оточують люблячі люди

Частіше згадуйте про хороші моменти з минулого, помрійте про майбутнє. Головне, щоб ці думки не були пов’язані з людиною, яка вас зрадив чи загинув. Думайте про інших людей, яким ви важливі – уявіть собі, як важко бачити вашим батькам, дітям, коханим і друзям, як ви угасаете на очах. І десь в глибині душі їм прикро, що ви так тяжко скорбите про свої втрати, у той час як поруч з вами є ті, хто вас цінує.

Іноді здається, що весь світ відвернувся від вас, але це всього лише ілюзія. Є хороша вправа, що потрібно робити, коли ви изнываете від самотності у своїй біді. Уявіть собі, що це останній день на землі, і завтра ви назавжди зникнете – може, полетите в далеку галактику або розчиніться в астралі. Подумайте про тих, з ким би ви хотіли побачитися наостанок, кому би хотіли передати свої вітання і подяки за те, що вони робили ваше життя кращим. Складіть список цих людей так серйозно, ніби і справді зібралися в далеку подорож.

Як пережити зраду? У процесі ви зрозумієте, як багато хороших людей вас оточує, згадайте про давніх забутих друзів, яких давно не дзвонили, захочете знову опинитися поряд зі своєю сім’єю. Адже душевна підтримка люблячих людей – це найголовніше ліки від будь-якого потрясіння.

Як пережити розставання?

Розлучення бувають різні – когось кинули, а хтось втратив дорогої людини не залежно від бажання обох: забрали в армію або життя змусила переїхати в інше місто. У другому випадку потрібно тільки набратися терпіння і зробити все, щоб знову бути разом.

Ну а якщо розставання було ініційовано однієї зі сторін… Подумайте, до чого побиватися за людиною, якій ви не потрібні? Майте гордість, врешті-решт! Попереду неабиякий шматок життя, і хто знає – не зробив вам цей самий чоловік послугу тим, що пішов? Є приказка – якщо наречена пішла до іншого, то ще не відомо, кому пощастило. Прийміть її за правило, і ніколи не журіться про тих, хто вас покинув. Тепер це чужі люди.

Як пережити зраду?

У кожної людини свої принципи щодо зради. Хтось вважає, що це треба якось подолати, пробачити і залишатися разом. Для когось це неприйнятно, і після зради потрібно розійтися. Так чи інакше, це важка ситуація, з якою ніхто б не побажав стикатися, і її важко пережити.

Як пережити розставання? Для початку потрібно визначити для себе реакцію на настільки непривабливий вчинок другої половинки і діяти згідно з розробленим планом. Якщо вирішили розійтися не намагайтеся повертатися, навіть якщо дуже сумуєте.

Якщо вже для вас зрада – ніж в спину, то краще не мати нічого спільного із зрадником. Якщо ж вирішили пробачити і забути не попрекайте коханої людини його проступком при кожній зручній нагоді, так ви не зможете налагодити відносини.

Головне, що потрібно пам’ятати – все проходить, життя не стоїть на місці і через пару років ви будете згадувати про подію лише з легким смутком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: