Наближається новий весняно-літній сезон і пахне він для багатьох свіжої гумою — при сталих плюсових температурах пора задуматися про зміну шин.

Міняти покришки покладено два рази на рік — навесні і восени. Однак знятий комплект, який прослужив всього три зимових місяці, ще цілком може згодитися.

Дбайливе зберігання шин продовжить термін їх служби

Варіанти зберігання шин

1. Зберігання на складі. Це найпростіший, але і самий витратний варіант. В цьому випадку вам не треба турбуватися про їх збереження — за це відповідає власник складу. В цю послугу зазвичай входять очищення від забруднень, промивка і просушування зимової або літньої гуми.

Схема правильного зберігання шин

2. Зберігання в квартирі є (балкон, комора). Це абсолютно безкоштовний варіант зберігання шин, але зручним його не назвеш, так як місця для правильного складування покришок в цьому випадку явно не достатньо. При цьому і власник добровільно відмовляється від можливості у спекотний день провітритися на балконі. Якщо ж шини зберігаються в коморі, прибрати інші сезонні речі, зазвичай вже не можна.

При неправильному зберіганні шин потрібно буде шукати інше застосування

3. Зберігання поза стінами квартири. Власники гаражів або дач можуть розмістити шини там. На перший погляд рішення ідеально: життєвий простір в квартирі вільно, платити за зберігання не потрібно. Це не зовсім так. Для того, щоб продовжить термін служби гуми, доведеться перевіряти стан шин не рідше, ніж раз на місяць, а також створити оптимальні умови для зберігання:

— Шини з дисками та шини без дисків повинні зберігатися в різному становищі.

— Якщо колесо розташоване вертикально, то його доведеться повертати, щоб у точці опори не змінилася геометрія колеса.

— Якщо ж шини скласти в стопку горизонтально, на кожну не повинно припадати більше припустимо, ніж допустимий для цього розміру шин вагу.

— Якщо шини зберігаються разом з дисками, треба стежити також за тим, щоб поверхня дисків не пошкоджувалась і не дряпалася.

Як правильно зберігати гуму? Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що підготуватися до настання тепла треба заздалегідь, щоб в останній момент не купувати похапцем зимові шини замість зіпсованих за час лежання або висіння в гаражі або на дачі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: