Від того, наскільки ми правильно зберігаємо речі в квартирі, залежить кількість вільного місця і наше зручність.

У кожної речі повинне бути своє місце

Можна обрости купою речей, але при цьому не страждати від їх кількості, ні від безладу.

Ідеї компактного зберігання речей

Сьогодні дизайнери і просто практичні люди подбали про те, як найбільш раціонально використовувати вільне місце. Наприклад, існують спеціальні магнітні баночки, які кріпляться на холодильник. Вони дуже зручні для спецій та солі.

Організація гардеробу. Зберігання речей у шафі Можна повісити на вішалку безліч очок або ж зробити для них спеціальну стрічку, прикріплену на стіні. До речі, на стінах можна розмістити і кухонне начиння, і навіть туфлі, якщо попередньо зробити для них спеціальні похилі полички, за які буде триматися каблук.

Для прикраси можна використовувати спеціальні вішалки

Нерідко жінки люблять модні аксесуари. У кого-то багато взуття, а у кого-то – прикрас. Буси та ланцюжки з кулонами можна легко розмістити на цвяшках, вбитих у двері, а найдорожчі прикраси краще зберігати у зручних коробочках-органайзери.

Безладу в будинку можна уникнути, якщо зберігати речі компактно

Де зберігати одяг?

Відповідь на це запитання, який напрошується сам собою – в шафі. Однак шафа можна використовувати по-різному. Якщо у Вас великий шафа або солідна гардеробна і багато пар чобіт, то їх можна повісити на брючні вішалки зі спеціальними затискачами.

Варіант організації простору вбиральні

Якщо у вашого шафи є двері, то можна багато дрібні речі зберігати на них, якщо зшити спеціальні кишеньки.

Для одягу підійдуть також різні ніші, полки, трюмо.

Вішалки-плечики повинні відповідати розміру одягу

Умови зберігання одягу

Існують маленькі хитрощі для зручного зберігання одягу. Якщо у вас багато джинсів, брюк, сорочок, які на перший погляд виглядають однаково, повісьте на вішалки спеціальні ярлики з підписами.

Вішайте все вішалки в одну сторону. Коли надягнете щось, перевертайте вішалку. Таким чином, через рік ви дізнаєтеся, що ви жодного разу не наділи за рік і що треба викинути або подарувати. Природно, чим більше вішалок, тим простіше і швидше буде щось знайти. Тому купуйте плічка вішалки оптом. Розмір плічок повинен відповідати розміру одягу.

Як зберігати пакети Зрозуміло, що в шафі краще всього розташовувати одяг за видами: сукні до суконь, светри до светрам.

Якщо ви щось носити не збираєтеся і хочете віддати або відвезти на дачу, вам допоможуть пакети для одягу, які тимчасово можна розташувати на дні шафи. Якщо ви довго щось не носіть (наприклад, сезонний одяг), то краще зберігати її під пластиковими плівками і мішками. Всі блискавки і гудзики при цьому краще застібати. Перед зберіганням треба почистити і випрати одяг.

Чохли добре захищають одяг від пилу

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що правильне зберігання речей дозволить підтримувати будинок в затишному і зручному стані.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: