Кожна модниця знає, що шарф або хустку — це універсальна річ у гардеробі, яка може зігріти в зимові морози або внести в наряд родзинку кокетства, або ж підкреслити природну красу.

Теплі вовняні, легкі шовкові, газові, шифонові, прикрашені тасьмою, бісером. Їх так багато! Можна розгубитися при виборі, здавалося б, такого простого аксесуара. Але завдяки такому стильовому різноманіттю шарф протягом багатьох десятиліть залишається модним аксесуаром у гардеробі як молодої дівчини, так і жінки. Правильно підібраний і красиво зав’язаний шарф може кардинально змінити вашу зовнішність.

Як красиво зав’язати шарф на шиї?

Перший спосіб «Простий вузол»: він допоможе вам перетворити класичний робочий костюм в цікавий наряд, а також додасть шарму звичайної водолазці або блузці.

Підійде будь вузький шарф, шовковий хустку або косинка. Оберніть шарф навколо шиї так, щоб кінці виявилися спереду. Зав’яжіть кінці у вільний вузол.

Наступний варіант «Європейський вузол з родзинкою» — найбільш популярний спосіб зав’язування шарфа в європейський вузол, коли шарфик складається навпіл, протягується через петлю і затягується на шиї, можна зав’язати більш оригінально.

Простий і європейський вузол для шарфа

Складіть шарф навпіл і накиньте його на шию. Один кінець протягніть через петлю зверху вниз, а інша знизу вгору. Розправте вузол і акуратно затягніть на шиї.

Третій спосіб — «Затяжний вузол». Хоч зовні він нагадує чоловічу краватку, зате елегантно підкреслить класичний офісний стиль. Підійде будь квадратний шовковий хустку або шарф середньої довжини.

Затяжний вузол підійде для офісного стилю

Складіть шарф у вузьку смужку і накиньте його на шию. Правий кінець шарфа оберніть навколо лівого кінця. Простягніть правий кінець шарфа через отвір у підстави шарфа, зробивши вузол. Вирівняйте вузол так, щоб він виявився посередині.

Як красиво зав’язати хустки і шарфи? Наступний спосіб — «Вузол під пальто». Він досить простий і підійде будь-довгастий шарф або пашмина. Складіть шарф вздовж вдвічі (при широкому шарфі вчетверо). Оберніть складений шарф навколо шиї. Вкладіть кінця шарфа під пальто.

Як красиво зав’язати хустку?

Це, мабуть, найпростіший спосіб, і краще підійде однотонна шийну хустку. Візьміть хустку і оберніть його так, щоб кінці хустки виявилися спереду. Зав’яжіть одинарний вузол і змістіть його у будь-яку сторону. Зав’яжіть ще один вузол. Розпрямите хустку і вирівняйте акуратно вузлики.

Існує ще один спосіб зав’язати хустку вузлом «Аскот». Для нього підійдуть шийні хустки або широкі квадратні шарфи.

Зав'язування хустки способом Аскот

Складіть квадратний шарф по діагоналі в трикутник. Туго оберніть навколо шиї вершиною трикутника вперед, а гострими кінцями назад. Оберніть кінчики за спиною, а потім перекиньте їх вперед. Зав’яжіть кінчики простим вузлом або красивим бантом.

Можна також зав’язати хустку на шию оригінальним вузлом. Підійде шийну хустку або квадратний шарф. Розгорніть шийну хустку виворітного стороною до шкіри і заведіть його за шию. Зав’яжіть спереду одинарним вузлом так, щоб частини хустки лежали одна на одній. Утворіть з них петлю, і протягніть один кінець хустки в неї. Стягніть, до утворення вузла потрібного вам розміру. Зав’яжіть ззаду.

Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам ще одне рішення по зав’язуванню шийного хустки або квадратного шарфа. Візьміть хустку і додайте його кінцями спереду так, щоб один кінець був довший іншого. Накиньте хустку або шарф на шию і зробіть одинарний вузол. Короткий кінець притримуйте ззаду, а довгим продовжуйте обкручувати підстава хустки. Ззаду зав’яжіть вузол і акуратно розправте хустку.

Сайт «Арлекін» підійде для хусток. Складіть квадратний хустку в середині. Потім розташуйте хустка на плечах — краями, а не згином хустки до шиї. Акуратно зв’яжіть основним вузлом кути хустки і загніть догори до середини зовнішній край хустки. Зв’яжіть зовнішні кінчики хустки основним вузлом. Хустка з вузлом «Арлекін» можна носити так, щоб вузли перебували спереду, а можна розташувати їх трохи збоку.

Сайт «Арлекін» дуже незвичайний

Не менш оригінальний спосіб зав’язування хустки і дуже красивий — це вузол «Троянда». Підійде вузький довгий шарф, шийну хустку або шарф середньої довжини.

Зав’яжіть простий вузол, а вільні кінці сплетіть в палять так, щоб обидва кінці були однакової довжини. Поверніть джгут равликом, як показано на схемі. Витягніть з кінців хустки маленьку складочку і протягніть її через середину равлики. Сховайте кінчики або залиште їх, щоб вони виглядали з сайту, як листочки.

Як ще можна пов’язати хустку?

Будь квадратний шарф або хустку можна зав’язати не тільки на шиї, але і на тілі. Такий варіант перетворить ваш улюблений аксесуар в своєрідний топ. Для цього візьміть звичайний хустку (можна однотонний або з симетричним малюнком).

Хустку можна пов'язати як топ

Середину хустки зшийте або зав’яжіть вузлом. Ту сторону, на якій скріплювали, направте до тіла. Візьміться за краї хустки і зав’яжіть їх на спині: зверху і знизу. Топ готовий. Хто б міг здогадатися, що цей топ зроблений з шарфа?!

Останнім часом особливою популярністю користуються хустки, зав’язані на голові. Їх можна пов’язати як пов’язку, як косинку або змайструвати подобу тюрбана. Головне не бійтеся фантазувати.

Як зав’язати палантин?

Не меншою популярністю серед шарфів користуються палантини. Здавалося б, простий наряд прямокутної форми, а як елегантно він може підкреслити вашу зовнішність. Палантини бувають різними за розміром: зовсім невеликими, ледь прикривають плечі, довгими і закривають спину, широкими і вузькими. Найпростіший спосіб – це накинути палантин на плечі і заколоти його брошкою. Так ви підкреслите вечірнє плаття або він врятує вас від прохолодної погоди. Для такого простого способу підійде вишуканий палантин незвичайної забарвлення або малюнка. Він буде гарно доповнювати ваш костюм.

Палантин можна ефектно задрапірувати на плечах

Для зав’язування палантинів також підходять прості вузли, якими зав’язують шарфи. Для початку розпрямите палантин і накиньте його на шию, зав’яжіть вузол. Оберніть навколо шиї палантин ще раз і зав’яжіть вільний вузол. Кінці протягніть крізь вузол і розправте їх. Такий варіант сайту можна зав’язати поверх пальто або дублянки. І що найголовніше, його не доведеться поправляти протягом всього дня.

Красиво зав’язати шарф на шиї можна по-різному. Навіть якщо у вас в гардеробі один шарфик, знайте, що існує безліч способів його зав’язування. Якщо ви знаєте ще способи зав’язування шарфів, хусток і палантинів, будемо раді дізнатися про них.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: