Популярність соціальної мережі Instagram стрімко набирає обертів. Починаючи з моменту її створення в 2010-му році, в неї було завантажено більше 30 млрд фотографій. Кількість користувачів зростає з кожним днем, і сьогодні акаунт у Instagram– практично така ж невід’ємна частина віртуальної життя, як сторінка «Вконтакте» або в «Однокласниках». Чому ж даний ресурс так приваблює інтернет-користувачів?

Навіщо потрібен Instagram?

По суті, Instagram– не що інше, як файлообмінник, однак контент представлений тут виключно фотографіями. Це може бути і професійна зйомка, і фотозвіт з дня народження одного – Instagramпозволяет публікувати будь-які фотографії, зроблені вами, і отримувати лайки і коментарі.

Зрозуміло, ви так само можете лайкати і коментувати чужі знімки. Для тих, хто не хоче копітко вивчати програми редагування зображень Instagram надає власні фільтри, що застосовуються одним натисненням. Простіше кажучи, концепція Instagram– можливість моментального викладання та редагування фотографій, зроблених на мобільний телефон.

Реєстрація в Инстаграме

Реєстрація в Instagram можлива з будь-якого пристрою, що підтримує цей додаток, найчастіше це смартфони та планшети на платформах іОѕи Android. Все, що потрібно для створення облікового запису – встановити додаток на свій гаджет і заповнити необхідні поля, потрібно ввести e-mail, придумати логін, пароль і поставити аватарку. Далі можна переходити до пошуку друзів і публікації фотографій.

Instagram - життя у фотографіях

Можлива також реєстрація в Instagram через комп’ютер, але тут можуть виникнути деякі труднощі, так як соцмережа адаптована до мобільних платформ. Перше, що слід зробити – завантажити на комп’ютер емулятор ОС Android, наприклад, BlueStacks. Далі тиснемо на «налаштування», відкриваємо вкладку «облікові записи» і створюємо новий обліковий запис Google, після чого дії нічим не відрізняються від реєстрації зі смартфона: шукаємо Instagram в Google Play, встановлюємо, вводимо дані і успішно використовуємо сервіс.

Передплатники в Инстаграме

Для того, щоб стежити за оновленнями на сторінках цікавих вам людей, в Instagram створена система підписок. Список передплатників відкритий і висвічується на вашій сторінці. Ви можете підписатися на будь-якого користувача, так само як і хтось інший може підписатися на вас.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує соціальну мережу Instagramвсем любителям фотомистецтва, особливо початківцям моделям і фотографам. Робіть якісні і цікаві знімки, обробляйте їх, і ваша аудиторія не змусить себе чекати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: