Наскільки часто сучасна людина зустрічає друковану продукцію? Кожен день, в тій чи іншій формі. А як часто з’являється необхідність щось роздрукувати самому? Якщо сказати, що практично кожен день, то це буде ще з невеликою поправкою.

Для цього у будинках і заводяться принтери. Але будь-який власник друкованого пристрою знає те почуття, коли кількість тонера підходить до кінця і можливість друку виявляється під загрозою. У таких випадках корисно знати, як заправляються оригінальні картриджі.

Які картриджі можна заправляти?

Оригінальними називаються ті картриджі, які зроблені виробниками самих принтерів. Також існує категорія сумісних картриджів, які вироблені іншими фірмами, але підходять для роботи на друкованих пристроях відомого бренду.

Правильна заправка картриджів гарантує хорошу якість фотографій

Як показує практика – оригінальні картриджі можна заправляти до 4-х разів, сумісні – тільки до 3-х. Подальша заправка буде позначатися на якості друку.

Але все це працює з одним застереженням – картридж не бажано використовувати до повного кінця тонера.

Яким тонером заправляти картриджі?

Тонер також буває двох видів — оригінальний і сумісний. Суть в тому, що під кожну модель картриджа підходить свій тонер. Існує незліченна кількість варіантів, але схема дій приблизно однакова:

   Дізнатися модель картриджа.
   Знайти сумісний тонер.
   Перевірити чи є чіп на картриджі (він або блокує подальшу роботу після заправки, або постійно нагадує про порожньому картриджі незалежно від кількості тонера).
   Купити тонер і заправити картридж.

Які кольори у картриджі?

Блакитний, пурпурний і жовтий – тонер саме цих кольорів використовуються в друкованих пристроях. Змішуючи їх між собою можна на ділі отримати всі необхідні кольори. З урахуванням того, що при змішуванні не виходить отримати якісний чорний, то тонер цього кольору також входить в комплектацію.

Наприкінці хотілося б зазначити, що при роботі з тонером слід дотримуватися основних правил безпеки: надягати респіратор, і заправляти картридж в добре провітрюваному приміщенні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: