Продукція з Китаю користується великою популярністю у покупців завдяки своїй низькій вартості і непоганому якості. Налагодивши систему замовлення та продажу товарів з Китаю можна отримати хороший прибуток.

Що вигідно продавати з Китаю?

Замовляти з Китаю можна практично все. Але є ряд категорій китайських товарів, які користуються найбільшою популярністю у російських покупців. До них відносяться: одяг та взуття, аксесуари, постільна білизна, предмети інтер’єру, телефони, планшети, гаджети та аксесуари для автомобілів (реєстратори, антирадари, навігатори, щітки, чохли для сидінь і керма і т. д.), незвичайні подарунки, електронні пристрої (адаптери, флешки тощо), аксесуари для телефонів та планшетів і багато іншого.

Як зробити замовлення з Китаю?

Для початку необхідно отримати банківську карту. Це повинна бути «Mastercard» або «Visa». Карти «Maestro» використовувати для цієї мети не вийде. Наступний крок – реєстрація в платіжній системі Paypal. Потім, необхідно прив’язати свою банківську картку до рахунку. Після вирішення питання з переказом коштів можна приступати до реєстрації на китайських сайтах з продажу товарів.

Вигідно поставляти з Китаю оптом

Список китайських інтернет — магазинів величезний і не всі з них гарантують якість товару та дотримання умов угоди, тому перед оформленням замовлення важливо ретельно вивчити інформацію і почитати відгуки про обраному магазині. Наявність великої кількості позитивних відгуків говорить про те, що з даними постачальником можна працювати. При оформленні замовлення на популярних китайських інтернет — аукціонах «Таобао» або «Алиэкспресс» важливо звертати увагу на рейтинг продавця.

Як привезти з Китаю?

Для доставки товару в Росію потрібно оформити відповідний договір з транспортною компанією. Збірний вантаж з Китаю, який доставляється автотранспортом, є оптимальним способом перевезення замовлення. Авіатранспорт актуальний для тих, кому важливі терміни поставки. Значно заощадити можна при доставці поїздом, але в цьому випадку терміни транспортування вантажу сильно зростуть.

Для покупців, які замовляють товар контейнерами, буде зручною транспортування вантажу по морю. Цей спосіб перевезення найдешевший, але і самий довгий.

Необхідно провести оплату всіх мит і платежів для проходження вантажем митниці, а також, оформити сертифікати для ряду категорій товарів. Після проходження митниці залишається здійснити доставку замовлення до складу.

На думку редакції bestfacts.com.ua продаж товарів з Китаю може стати прибутковим бізнесом за умови ретельної підготовки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: