Гальмівні колодки забезпечують безпечну їзду на автомобілі. Деталі розташовані на диску (барабані). В процесі гальмування на колодки передається тиск, який чиниться на педаль. Запчастини притискаються до барабану. Обертання коліс припиняється.

Які гальмівні колодки бувають?

Існують задні і передні гальмівні колодки.

Знос гальмівних колодок залежить від кількох факторів:

  • Стиль водіння;
  • Погодні умови;
  • Стан дорожнього покриття;
  • Якість колодок.

Як замінити задні гальмівні колодки?

Задні гальмівні колодки потребують регулярної заміни. Про знос деталі свідчить неприємний свист і скрегіт, що виникає при зупинці машини. Рекомендується міняти колодки через 30-40 тисяч км пробігу в залежності від умов експлуатації.

Заміна передніх гальмівних колодок Найкраще купити оригінальні запчастини. В обов’язковому порядку змінюють гальмівні колодки відразу на обох колесах однієї осі. В іншому випадку з-за нерівномірного зносу знизиться керованість автомобіля. Після установки деталей на барабан перші пару сотень кілометрів слід уникати різкого гальмування.

Щоб замінити гальмівні колодки, необхідно зняти колеса з автомобіля. Потім з супорта вибивають штифти і звільняють пружини. Знімають внутрішні і зовнішні колодки. Ретельно очищають від бруду і пилу напрямні і барабан. Встановлюють нові колодки. Перевіряють рівень гальмівної рідини. Алгоритм заміни може відрізнятися в залежності від моделі автомобіля.

Як замінити передні гальмівні колодки?

Передні гальмівні колодки зношуються вдвічі швидше задніх. Щоб виконати заміну деталей, спочатку потрібно зняти колеса. Потім необхідно відігнути краї стопорної пластини, що запобігає розкручування болтів. Далі развинчивают з’єднання. Піднімають супорт і і дістають колодки з направляючої. Перед установкою деталей переміщають поршень як можна далі всередину циліндра. Схема заміни гальмівних колодок практично аналогічна для всіх марок автомобілів, проте можуть бути невеликі відмінності.

При надмірному зносі зняття деталей може стати серйозною проблемою. Потрібні інструменти та обладнання для демонтажу. Якісну і швидку заміну гальмівних колодок здатні виконати тільки фахівці. Рекомендуємо вам скористатися послугами сервісного центру, у якого в наявності завжди є оригінальні автозапчастини chevrolet, mazda, toyota або інших автомобільних марок, з яких вони спеціалізуються. Фахівці сервіс-центру швидко і якісно замінять зношені гальмівні колодки будь-якого типу в самі короткі терміни.

Редакція bestfacts.com.ua бажає своїм читачам рівних доріг і вчасно міняти гальмівні колодки на своєму автомобілі — безпека понад усе.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: