В даний час наш світ нагадує потік різної інформації: як позитивною, так і негативною. Останнім небажано позначається на нашому здоров’ї. Ось чому багато фахівців в області інженерії, а також вчені розробили продумані тренажери, що зможуть стежити не тільки за вашою фігурою, але і за здоров’ям в цілому.

Кожен з нас хоче виглядати струнко і красиво при цьому витрачаючи на це якомога менше часу, сил і коштів.

Перевага домашніх занять

Перешкодити походу у спортзал може погана погода і відсутність часу. Ці дві причини не будуть для вас перешкодою, якщо у вас вдома є хоча б бігова доріжка або велотренажер. Тут необов’язково виходити на вулицю або внутрішнє вмовляти піти позайматися — причин ухилитися не буде.

Займаючись вдома, вам так само не треба тягати з собою величезну сумку з формою, взуттям, напоями, рушником та іншими потрібними для спорту девайсами. Вдома — це все у вас буде під рукою.

Займатися спортом вдома зручніше і дешевше

І звичайно ж займаючись вдома ви зможете заощадити час, що ви не будете витрачати для того, щоб дістатися до потрібного вам спортзал. Але тут є і свої підводні камені — тренування вимагають сталості, а вдома так легко розслабитися. Тому, якщо дозволяє простір, краще відокремити під спорт частина квартири, яку можна обладнати потрібними і улюбленими тренажерами.

Які тренажери підійдуть для дому?

Так, хороша бігова доріжка є незамінною річчю і невід’ємним атрибутом в будь-якій квартирі. Це не дивно, адже в такому пристрої сконцентровано відразу кілька важливих функцій: абсолютна легкість і зручність у використанні, безпека навантажень на тіло і ваш організм в цілому, а також ви завжди зможете тримати себе в тонусі.

Першою сходинкою на шляху до успіху є придбання такого обладнання. Після чого необхідно підібрати саме той тип тренажера, що буде задовольняти ваші критерії і завдання. Тому ми про все розповімо більш детально.

Кардиотренажер сприяє спалюванню жирів

Існує два види основних тренажерів. Вони докорінно відрізняються один від одного. До перших належать ті, що розраховані на розвиток витривалості. Другі, навпаки, збільшують силові навантаження. Але установка друге будинку досить скрутна з тієї простої причини, що вони володіють досить значними розмірами.

Тренажери, що розвивають витривалість

До таких відносяться ті прилади, що спрямовані на кардіо навантаження. Їх ще називають кардіотренажерами. До цієї популярною і улюбленою багатьма сім’ями групи відносять наступні:

  • Степп-тренажери або степпери (компактні, розроблені для невеликих приміщень і залів);
  • Велотренажер. Ця відома модель користується попитом серед багатьох людей завдяки своїй компактність і порівняно невеликій ціні (на відміну від еліптичних тренажерів і громіздких бігових доріжок);
  • Бігові доріжки. Цей вид відмінно підходить тим людям, які люблять бігати і швидко пересуватися, але не мають такої можливості в реальному житті;
  • Еліптичні тренажери. Цей вид поєднує в собі відразу два попередніх види: результативність тренажера для бігу, а також простоту і легкість степпера;
  • Тренажери для веслування (задіють всю групу м’язів та імітують процес веслування);
  • Райдер. Цей тренажер дуже добре імітує процес катання на коні, а в якості навантаження використовує свою вагу;

Будь-який великий магазин велотренажерів пропонує якісні товари всіх цих категорій. Головним завданням таких тренажерів є розвиток, а також поліпшення не тільки серцево-судинної системи людини, але і дихальної.

Редакція bestfacts.com.ua радить уже зараз почати підготовку до літа і постійно підтримувати себе в прекрасній фізичній формі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: