Йога – це простий шлях релаксації, дарує світ духу і тіла. Мета занять – налагодити порядок на емоційному, фізичному, соціальному і духовному рівні.

Регулярні тренування дозволяють позбутися від захворювань, зміцнити здоров’я, роблять тіло більш витривалим, продовжують молодість.

Заняття йогою відкривають нові можливості

У чому користь йоги?

Користь унікального фізичного і духовного вчення, відомого як йога, полягає в наступних переваги:

— Йога універсальна. Вона допомагає домогтися досягнення різних цілей, ніж привертає увагу все нових шанувальників. Практикувати йогу може кожен: чоловіки і жінки різного віку, при цьому для занять не важливі конфесійна приналежність і професія.

— Йога корисна для здоров’я. Більшість людей займаються йогою, бажаючи омолодити і оздоровити організм, знайти фізичну форму і відновити енергетичний потенціал. Важливо дотримуватися спортивного харчування до і після тренувань.

Йогою можна займатися в будь-якому віці

— Йога для краси. Заняття не тільки зміцнюють здоров’я, але і дозволяють підтримувати тіло в хорошій формі .

— Йога для пізнання себе. Бажання знайти душевну рівновагу, прагнення до пізнання свого внутрішнього світу і до встановлення гармонійного контакту з оточуючими ваблять людей до медитації та йоги. Практикуючи йогу, можна зцілювати духовні рани і знайти відповіді на багато питань.

Йога розвиває гнучкість

Чим краще займатися йогою?

Для занять йогою одяг має бути, в першу чергу, максимально зручною, не сковує руху. Вона повинна підкреслювати силует тіла, що дозволить викладачу чітко стежити за правильністю виконання асан.

Бажано, щоб одяг була комфортною і виконаної з натуральних матеріалів. Оптимально для практики підходять короткі, облягаючі речі: майка або футболка, лосини або велосипедки. Краще займатися йогою босоніж, тому взуття для занять не потрібна.

Йогою краще займатися в обтягує одязі

Як вибрати правильний килимок для йоги?

Важливо вибрати відповідний килимок для йоги, для цього необхідно звернути увагу на:

Розмір. Килимки бувають в стандартних розмірах. Вибір розміру безпосередньо залежить від габаритів людини. Довжину вибирають виходячи з зростання, причому необхідний невеликий запас.

Якість зчеплення. Це важлива характеристика параметрів при виборі килимка для йоги. Його нижній шар повинен щільно прилягати, «прилипати» до підлоги. Верхнє покриття повинне бути надійним, щоб при виконанні вправ утримати виконавця на місці, не викликаючи ковзання.

Товщина. Килимок може бути товщиною 3-6 мм Чим він товстіший, тим він буде м’якше і виконувати вправи на ньому буде зручніше. Зі збільшенням товщини килимка зростає його вага.

Як вибрати килимок для йоги? — Міцність. Якщо практика є регулярною і інтенсивної, тоді важливий параметр міцності килимка. Армовані килимки вважаються найбільш міцними і найважчими.

Як освоїти заняття йогою вдома?

Для освоєння йоги самостійно вдома знадобиться зручний одяг, не сковує рухи і спеціальний килимок. Спочатку слід довідатися, чи немає протипоказань до деяких асан. Бажано проконсультуватися з тренером і скласти програму занять, які можна виконувати самостійно.

Йога для початківців. Ранковий комплекс для стрункості і краси Місце для занять треба вибрати тихе, в якому ніхто і ніщо не буде відволікати. Для тренування краще підходить ранковий час, але це індивідуально, як і тривалість тренування, тривалість якої повинна збільшуватися поступово. Виконання асан не повинно викликати відчуття дискомфорту. Для тренування необхідно розслаблення тіла і спокій розуму.

Чи можна схуднути, займаючись йогою?

Заняття йогою – це робота над собою і, в першу чергу, контроль свого тіла і свідомості. Спеціальні вправи дозволяють ефективно позбутися від наявного дисбалансу в організмі, привести власне тіло і дух в ідеальний стан гармонії. Природно, вага при цьому поступово приходить в норму.

Йога для розслаблення Практично повне розслаблення м’язів в ідеальному поєднанні зі статичними навантаженнями на заняттях йогою сприяють схудненню. Однак не слід забувати, що вчення йога – не вид спорту і, тим більше, не дієта. Це унікальне духовне вчення, своєрідний спосіб життя. Також існує вид йоги з розробленою системою вправ для схуднення.

Як харчуватися при заняттях йогою?

Правильне харчування допоможе отримувати справжнє задоволення від занять. Якщо надмірно перевантажувати шлунок, це призведе до появи зайвої ваги і погіршення здоров’я, але це не означає, що треба голодувати. Ось кілька рекомендацій:

— Не варто займатися йогою на повний шлунок. Прийом їжі дозволяється за 1-1,5 год до початку занять. Після тренування рекомендується утриматися від їжі протягом години.

— Ті, хто серйозно займаються йогою, їдять просту і корисну їжу: фрукти, овочі, рибу, бобові. Виключають смажене, жирне і солоне.

— Основний прийом їжі рекомендують перенести на першу половину дня. Остання трапеза — не пізніше 19 годин вечора.

Йога і харчування Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам також ознайомитися зі статтями про те, як вибрати дієту і як правильно бігати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: