Комарі – маленькі літаючі кровопивці, які, напевно, хоч раз в житті так кусали кожної людини.

Настирливі і чіпляються комахи залишають після себе помітний слід, який у людей схильних до алергічної реакції спухає і свербить. Для всіх без винятку укус комара може стати місцем проникнення інфекції.

Комарі здатні зіпсувати відпочинок

Особливо добре присутність комарів і мошкари відчувається в лісі, на дачі або біля водойм – у місцях, де так приємно відпочивати в спекотний літній день. Для того щоб комарі не змогли зіпсувати настрій, достатньо просто вибрати відповідний засіб захисту.

Народні засоби від комарів

Випробувані неодноразово на досвід не одного покоління народні засоби впораються з надокучливими комахами і вбережуть від неприємних комариних укусів не гірше різної сучасної хімії:

1.Лосьйон з відвару гвоздики. 10 крапель відвару (5 г гвоздики на склянку окропу) і 1 ст. л. одеколону потрібно змішати і втирати незахищені одягом ділянки тіла.

2.Базилік або бузина. Дрібно нарізані листя цих свіжозірваного рослин рекомендують залишати поруч з ліжком на ніч для відлякування маленьких кровопивць.

Москітна сітка допоможе захистити житло від комарів

3.Риб’ячий жир. Це засіб, якщо їм рясно змастити відкриту поверхню шкіри, справжній порятунок від комариних укусів, а також непогана захист від кліщів.

4.Масла евкаліпта, анісу, гвоздики. Цілком достатньо перед сном на годинку запалити аромалампу з використанням цих масел, щоб очистити кімнату від огидних комах і їх настирливого зудения.

5.Свіжа хвоя сосни, незрілі ялинові шишки, гілки ялівцю плоди камфори виділяють аромат, приємний людині, але не комарам.

Натуральний засіб від комарів своїми руками

Хімічні засоби захисту від комариних укусів

Так як стали традиційними протимоскітні сітки не здатні ефективно захистити від комарів і мошок, то можна вдатися до допомоги спеціально розроблених репелентів. Такі засоби від комарів, представлені у вигляді кремів і лосьйонів, здатні уберегти тіло людини від укусів протягом декількох годин, досить ефективно відлякувати комах.

Існують репеленти для дітей і дорослих

Репеленти у вигляді розчинів і емульсій можуть бути також використані для обробки місць проживання, одягу і предметів побуту. Хороший засіб проти комах – фумігатори, які здатні не тільки відлякати, але і повністю знищити комарів у приміщеннях.

Технічні засоби захисту від комарів

На сьогоднішній день найбільш ефективними захисними засобами для відлякування комарів можна назвати ультразвукові прилади, здатні генерувати однотонні сигнали високої частоти, не відчутні людиною, проте смертельно небезпечні для комах. Основні переваги цього типу засобу перед тими ж хімічними полягають в абсолютній нешкідливості для людей і домашніх тварин, а також простоті експлуатації.

Засіб від комарів на полюванні. Корисна порада Існує досить багато різних ультразвукових відлякувачів комарів, серед яких кожна людина може вибрати саме те, що підходить для його умов проживання. Прилади можуть працювати як від мережі (радіус дії до 25 м2), так і від пари батарейок (3-4 м2) – це робить їх універсальними і дозволяє брати собою, вирушаючи у подорож.

Редакція bestfacts.com.ua впевнена, що сучасні засоби захисту від комарів допоможуть відпочивати без нав’язливого писку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: