Як правило, нові будинки заселяються, повільно і довго.

Іноді окремі квартири пустують роками. Новоспечені сусіди поки не знайомі, повсюдно йде ремонт з допомогою найманих робітників, новосели привозять будматеріали, меблі і речі.

Нова квартира - це велика радість і нові клопоти

Однак сигналізацію встановлювати ніхто не поспішає. Природно, що така ситуація приваблює шахраїв.

Правила, які допоможуть захистити квартиру

1. Поміняйте замок. Зазвичай забудовники встановлюють дешеві і ненадійні замки. Розкрити його нічого не варто, а винести речі теж дуже легко, так як жителів в новобудовах абсолютно не дивує, що постійно хтось заносить або виносить речі або меблі.

Період заселення в нових будинках є найбільш зручним для злодіїв. Тому спочатку краще встановити 2 замки різної конструкції на 15-ти см один від одного. Також слід міняти їх кожні 5-6 років, тому що будь-який механізм з роками зношується.

Обживати квартиру краще після того, як змінили двері і замки

2. Поміняйте вхідні залізні двері або зміцніть існуючу. Зазвичай в квартирах без оздоблення тимчасово ставлять двері з ДВП, а на об’єктах з оздобленням ставлять дерев’яні або металеві невисокої якості. Вона не зможе захистити вашу квартиру.

Вхідні двері повинна бути міцною, мати товщину не менше 7 см і повинна відкриватися назовні. Зміцнити конструкцію дозволить металевий короб, на який вішається дверне полотно. Якщо його немає, то наявний короб для дверей можна підсилити металевими стрижнями, які вмонтовуються в стіни, підлогу, стелю і бетонуються.

Вхідні двері повинна бути надійною

3. На сходовій клітці встановіть металеві двері-решітку. Це необхідно зробити, навіть якщо ваш поверх або секція заселені частково, так як злодії іноді зламують порожні квартири і пролазять у сусідні через балкон. А коли порожні квартири заселяться, з ними можна поговорити про повернення частини коштів, витрачених на встановлення цієї двері.

Йдучи, перевіряйте, чи закриті вікна та балконні двері

4. Вікна і двері на балкон захистіть протівовзломной фурнітурою. Зараз велика частина новобудов здається в експлуатацію з пластиковими вікнами, вскрываемые грабіжниками звичайною викруткою. Захистити вікна можна електронними або механічними захисними елементами: ручки з замком, електромагнітними датчиками, броньованими плівками для скла.

На перших поверхах рекомендується встановити на вікна грати або рольставні. Межбалконные перегородки також треба зміцнювати, так як злодії можуть зламати сусідню незаселену квартиру, зламати цю перегородку і проникнути до вас.

Решітки на вікнах на першому поверсі обов'язкові

5. Доглядайте за порожніми квартирами ваших сусідів, перевіряйте цілісність їх дверей, виймайте рекламні листи з вхідних дверей. Це допоможе знизити ризик грабежу і в сусідській квартирі, і у вашій.

Переповнений поштову скриньку говорить злодіям, що квартира порожня

6. Беріть участь в інтернет-спільнотах новоселів вашого будинку. Вони є практично у кожного побудованого РК. Там новосели обговорюють різні теми, пишуть про підозрілих людей, що гуляють в під’їзді, про запобіжні заходи.

7. Візьміть за правило, виходячи з хати хоч на хвилину, закривати вхідні двері хоча б на 1 оберт ключа. Якщо двері буде просто зачинені, то грабіжники зможуть відкрити засув простим шматочком пластику.

8. Якщо ви знаходитесь вдома, то вийміть ключ з дверного замку. Таким способом ви уникнете ситуації, коли злодій зовні спеціальним пристосуванням зможе повернути ключ і відкрити двері.

Налагоджуйте відносини з сусідами: разом простіше протистояти злодіям

9. При виявленні яких-небудь ушкоджень або подряпин в замку телефонуйте в поліцію. Це означає, що двері намагалися розкрити. Тому висока ймовірність того, що грабіжники повернуться, щоб завершити справу.

10. Стежте, щоб дверне вічко був справний і щоб сходова площадка була освітлена. Не зайвим буде знати, що, якщо злочинці вирішили потрапити в певну квартиру, то очі сусідніх квартир заклеюють, щоб мешканці не побачили того, що відбувається за дверима.

Дверне вічко не зіпсує вигляд дверей

11. Контролюйте справність замків на дверях, що ведуть на горище. Перш за все це відноситься до мешканців останніх поверхів. Злочинці часто пробираються на горище, потім пролазять у вентиляційну шахту і потрапляють в квартиру.

12. У разі частих «помилкових» дзвінків будьте обережні. Наприклад, раптом до вас почали звертатися робітники, раніше зробили у вас ремонт, «водопровідники», «рекламні агенти» та інші «доброзичливці», тоді прийміть деякі заходи безпеки. Адже таким способом злодії відстежують, в який час ви знаходитесь дома.

Поспостерігайте за новими знайомими, перш ніж ділитися з ними

13. Постарайтеся, щоб ніхто з вулиці не зміг побачити цінні речі, наявні будинку. Наприклад, прийшовши додому, спочатку закрийте штори, а після включіть світло.

14. Не розповідайте про свій статок або цінного купівлі широкому колу людей. Адже деякі можуть спеціально або випадково дати наводку шахраям. У свої справи присвячуйте тільки вузьке коло рідних і близьких людей.

15. Встановіть сейф, який буде дуже важким, понад 70-ти кг, щоб злочинці не змогли потягнути його з собою.

Сейф може стати прикрасою інтер'єру

16. Не слід повідомляти в соціальних мережах про свій від’їзд. Не залишайте повідомлення на цю тему на автовідповідачі і не говоріть зайвого консьєржці.

17. На вхідних дверях прикріпіть стікер з написом «Об’єкт охороняється…». Такий стікер можна запозичити у знайомих, які вже встановили сигналізацію. Така міра допоможе захистити квартиру від випадкових грабіжників. Стікер побачать і сусіди, і робітники, в числі яких можуть бути навідники.

Як не стати жертвою квартирних злодіїв? Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наведені рекомендації виявляться корисними всім квартировласникам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: