«Мій будинок – моя фортеця» – це вираз відомо дуже давно, і останнім часом воно досить актуально. На жаль, у великих містах необхідно захищати сові майно і, в першу чергу свій будинок.

Як захистити будинок від злодіїв?

В даний час технології дійшли до досить непоганого рівня у сфері захисту людини від недоброзичливців. Способів заховати від сторонніх очей своє майно безліч. Дуже важливо вибрати правильні з них серед величезного розмаїття.

Першим, що спадає на думку – хороші сталеві двері на вході, і зламостійкі вікна, можливо з гратами, якщо є в цьому необхідність (перший або останні поверхи, наявність поруч водостічних труб, карнизів, козирків). Звичайно, немає такого замка який неможливо відкрити, однак гарна двері змусить попотіти навіть досвідченого «ведмежатника», а, можливо, і посприяє відмови від ідеї злому.

Системи безпеки

Звичайно, завжди краще доповнити хороший замок системами безпеки. Наприклад, розмістити в приміщенні датчики руху, відкриття дверей і вікон, а так само встановити приховане або відкрите відеоспостереження. Ці заходи дозволять ще більше віднадити охочих поживитися чимось цінним на вашій території і скоротять час перебування зловмисника в приміщенні, так як після проникнення до вас в досить стислі терміни вийде група швидкого реагування.

Завжди хочеться захистити свій будинок від злодіїв

Звичайно, щоб дістатися до вашої квартири, групі потрібен час і часто цього часу досить, щоб схопити щось, що на увазі. Подібні системи є сенс встановлювати тільки разом традиційними способами збереження майна, так як якщо у вас є камери, але не встановлені стійкі бронедвері, то все, що залишиться робити — це переглядати, як незнайомі люди виносять майна на пристойну суму з вашого будинку.

Які двері вибрати?

Звідси випливає закономірне питання – які двері вибрати, так як від їх рівня залежить безпека вашого майна і недоторканність особистих речей, що теж дуже важливо. Є кілька важливих вузлів на які варто звертати увагу. Матеріал – він повинен відповідати вимогам міцності і зручності, так як двері в заміський будинок і квартиру на середньому поверсі хрущовки немає сенсу робити з однакового матеріалу – не раціонально.

Зламостійкі петлі – щоб не зняли двері, навіть з хорошим замком. Укріплені кути, які не розкриваються консервним ножем, оголюючи ті самі петлі і замок. Замок – звичайно, всі заходи посилення двері не врятують, якщо ваш замок можна відкрити шпилькою і викруткою. Враховуючи всі ці моменти в конструкції дверей, йдемо в магазин і підбираємо двері за ціною, часто ціна бронедвері скоріше данина бренду, ніж реальний показник її характеристик. Різні виробники в різні сезони пропонують трохи кращі або гірші показники з безпеки дверей.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує звертати увагу не на бренд охоронних систем, а на їх реальні робочі характеристики і бажає безпеки вашого будинку!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: