Згідно зі статистикою, найбільш викрадають машини на сьогоднішній день — «ліквідні» авто, які можна вигідно продати на вторинному ринку або ж розібрати на запчастини.

Великий відсоток крадіжок припадає на авто з недостатнім рівнем захисту, та як зловмисники не можуть пройти повз легкої наживи. Придбавши автомобіль, власник повинен задуматися про збереження автотранспорту. За допомогою яких засобів можна захистити машину від зловмисників?

До захисту машини потрібно підходити комплексно

Основні типи захисних систем

Протиугінна система. Сигналізація — тільки засіб сповіщення власника автомобіля про спробу викрадення. Сучасні автосигналізації є електронний охоронний комплекс, що складається з сигналізації та електронного іммобілайзера. Може включати інші додаткові елементи захисту: зворотний зв’язок, датчик руху та інші.

Вибираємо автосигналізацію — Блокатор. Механічні пристрої, що блокують замикаються на окремий ключ, не дозволяючи зловмисникам перетворити автомобіль в фігуранти кримінальних зведень. Блокіратор можна встановити на рульове колесо, на коробку передач, педалі авто («капкан»), на капот, одночасно на педалі і кермо («милиця»). Блокування капота дозволить захистити протиугінні засоби, які знаходяться

Блокіратор надійно фіксує кермо

Іммобілайзер. Являє собою пристрій для ефективного блокування двигуна за рахунок розриву паливної ланцюга, електроланок або блоку управління двигуном. Це пристрій, який може включити і вимкнути тільки власник авто за допомогою спеціального електронного кодового ключа. Може представляти окремий пристрій або перебувати у складі автосигналізації.

Установка іммобілайзера знижує ризик викрадення

Системи супутникового виявлення. Призначається для виявлення викраденого автомобіля, забезпечуючи супутниковий моніторинг транспорту за необхідності. Так як сучасні викрадачі навчилися глушити різні сигнали, системою супутникового стеження за власники авто не обмежуються, купуючи іммобілайзери і інші додаткові засоби захисту майна.

Нестандартні способи захисту використовують у нас і за кордоном

Елементарні правила протиугінні

Зрозуміло, навіть після установки протиугінних засобів, не можна забувати про пильність. Необхідно дотримуватися нескладних правил безпеки.

Розташування залишеного авто може надати величезний вплив на ймовірність його викрадення. Навіть якщо рішення зловмисників викрасти вашу машину, було прийнято спонтанно, вони витратять якийсь час на стеження, тому залишати машину рекомендується на охоронюваних автопарковцах.

Для захисту авто всі засоби хороші

Дотримання правил безпеки: не можна залишати в машині ключі та документи на авто. Сумки, барсетки, портмоне та інші цінні речі, залишені в авто, у відсутність власника можуть стати приводом для злому з метою крадіжки або викрадення машини.

Взявши машину напрокат, не означає, що можна втрачати пильність. При передачі автомобіля власник повинен детально розповісти про способи захисту, встановлених на транспортному засобі.

У будь-якому випадку, якщо необхідно навіть ненадовго покинути автомобіль слід не привертати увагу потенційних зловмисників, і виключити спокуси. Не рекомендується зберігати в авто дорогі речі або залишати їх на видному місці.

Захисні засоби від угону авто Індивідуальний дизайн авто, наприклад, автотюнінг або аерографія зроблять транспорт унікальним і зменшать шанси його викрадення. Ефективним заходом є зняття керма, яке практикується при залишенні авто на тривалий період часу.

Зловмисники бувають дуже винахідливі

Редакція bestfacts.com.ua нагадує вам про ще один спосіб захисту – страхування автомобіля на випадок викрадення. Оформлена страховка автомобіля не відлякає викрадачів, але в разі крадіжки машини, фінансові втрати і переживання будуть значно менше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: