Якщо відносини з людиною не склалися, і ви хочете його забути, потрібно підійти до вирішення питання з усією серйозністю. Тим більше, якщо ваш колишній коханий наважився зрадити вас або кинути.

Ми розповімо вам, як забути його назавжди, і поділимося секретами того, як зробити це правильно і з користю для вашого особистого життя.

Як забути людину, коли вас так багато пов'язує

Як забути коханого?

Цим питанням задаються тисячі жінок у всьому світі. А в Росії – особливо, адже відсоток розлучень зростає. Якщо ваші відносини з чоловіком мрії» не склалися, і здається, що життя без цієї людини неможлива, треба шукати вихід. Вийти з такої ситуації непросто, але можна і, звичайно, необхідно.

У першу чергу варто проаналізувати, що послужило причиною розриву. Якщо це була проста сварка на порожньому місці, а про її причини ви і не пригадаєте, навіть через місяць, то варто піти на примирення: люблячий чоловік вас зрозуміє. Якщо ж відносини дійшли до свого логічного завершення, вас більше не тягне до людини, або, що ще гірше, він вже не відчуває до вас сильних почуттів, то не варто нав’язувати себе і тягнути лямку відносин в самоті. Ні до чого хорошого це не призведе.

Як забути коханого? У першу чергу варто усвідомити, що відносини закінчилися, вони подарували вам багато позитивних та негативних емоція, але тепер цього вже не буде. Варто подумати про свою подальшу життя і постаратися забути колись коханої людини. Однак слід знати, що процес цей може зайняти певний час. Для початку підготуйтеся морально. Для цього дотримуйтесь вашим наступним радам.

Як можна забути колишнього?

Підготуйте себе Морально. В першу чергу, відкиньте всі жалі. Зараз вам, можливо, здається, що із закінченням відносин прийшов кінець всьому на світі. Але це не так. Через деякий час ви переконаєтеся в тому, що все ще тільки починається.

Забудьте людини - попереду у вас нова краща життя

Постарайтеся абстрагуватися від ситуації і ваших почуттів. Проаналізуйте в спокійній обстановці ваші стосунки з цією людиною. Згадайте всі позитивні і негативні моменти і дайте їм оцінку.

Зробіть акцент на тих моментах і рисах характеру вашого колишнього коханого, які розбудовували і засмучували вас. Не заважає їх трохи перебільшити, щоб зробити ще більш непривабливими і відразливими.

Як полюбити себе? Тепер постарайтеся усвідомити, що вам насправді пощастило, що цей чоловік залишив вас. Тепер вам не доведеться страждати від того, що він неуважний до вас чи має сильну пристрасть до алкоголю і нічного способу життя!

Як забути хлопця: активні заходи

Щоб забути когось, необхідно в деякій мірі забути себе минуле, адже всі спогади пов’язані безпосередньо з вами. Ви були учасницею. А значить, якщо ви і ваше оточення станете іншими, то й спогади зблякнуть.

Почніть з того, що позбавтеся від тих речей, які служать нагадуванням про не склалися романтичних стосунках. Якщо поки ви не готові радикально позбутися від цих речей, просто видаліть їх з свого поля зору. Проте цей період має бути недовгим. Постарайтеся максимально скоротити його. Почати треба зі старовинних любовних смс і інших послань.

Подумайте про себе - годі думати про колишнього

Те ж відноситься до речей у будинку. Замініть їх, по можливості, новими. Так, замість диванної подушки із зображенням тигра, яку так обожнював ваш коханий, придбайте подушку великих розмірів з контрастним малюнком. Це може бути зображення квітів, малюнок у стилі «авангард» або просто смуги або яскрава клітка.

Дайте собі відпочинок. Включіть, нарешті, свою улюблену комедію (ні в якому разі не драму), яка піднімає вам настрій, і озбройтеся келихом дорогого вина. Влаштуйте піжамну вечірку з подругами або наодинці з собою, якщо не хочете галасливій компанії.

Зробіть те, чого не дозволяли собі раніше. Він забороняв вам ходити в спортзал, так як там багато чоловіків? Зараз же купіть абонемент у найкращий спортклуб. Зробіть, нарешті, те, про що мріяли все життя, будь то стрибок з парашутом або занурення з аквалангом в морські глибини.

Як стати красивою? Змініть по можливості стиль та зачіску. Зробіть так, щоб ви самі, побачивши себе в дзеркалі, приємно здивувалися. Хіба ви дозволите сумувати і страждати тієї красуні, що ви бачите в дзеркалі? Однак не робіть радикальних кроків. Не варто фарбувати волосся в зелений колір. Залишайтеся собою, але оновіть своє «оперення».

Що робити, якщо дзвонить колишній?

Потрібно знати, що ваш колишній може несподівано дати знати про себе дзвінком або власною персоною. Найімовірніше, це станеться в той момент, коли ви вже відчуєте полегшення і свободу. Дивним чином чоловіки відчувають це. Що ж робити? Головне – не втрачати самовладання і дотримуватися обраного курсу.

Якщо ви твердо вирішили забути його, зберіться і тримаєте оборону. Погодьтеся, було б нерозумно валити все, що ви вже побудували після його відходу, навіть якщо ви тільки зібрали в мішок всі старі речі, щоб викинути.

Якщо не вистачає духу говорити з колишнім спокійно і впевнено, можете просто не відповідати на дзвінки і смс. Нехай тепер він переживає і нервує. Але уявіть, як ви будете пишатися собою, якщо зможете поговорити з ним так, ніби ви щасливі і нітрохи не переживаєте з приводу вашого розставання!

Не відповідайте на дзвінок, якщо не хочете розмовляти з колишнім

Отже, якщо ви все ж зважилися говорити, спочатку подихайте, але не глибоко, а розтягуючи вдих і видих. Це допоможе вам заспокоїтися. Відповідайте тільки на ті питання, на які хочете, ігноруючи слова типу «я так скучив, давай все забудемо» та інші в цьому дусі.

Постарайтеся звести час розмови до мінімуму, претворившись, що поспішайте (і взагалі, дуже зайняті і задоволені життям). Якщо раптом колишні почуття почнуть прокидатися, тут же згадуйте все погане, що ця людина зробила вам і ті риси характеру, які вам доводилося терпіти.

Коли, нарешті, розмова буде закінчено в вашу користь, присядьте і відпочиньте. Це ваша перемога, і ви заслуговуєте усіляких похвал. Коли прийдете в себе, завершити те, що почали викиньте злощасний мішок і запишіться у фітнес-центр.

Коли стосунки закінчуються, і люди розлучаються, одному з них завжди трохи важче. Особливо важко, якщо він став жертвою зради або зради. Кажуть, «час лікує», але насправді це не зовсім так. Щоб впоратися, потрібно робити. Потрібно вживати всі можливі дії, щоб підняти себе на інший щабель, де немає спогадів про цю людину і терзань про колишніх відносинах.

Коли ви перейдете на цей ступінь, ви зрозумієте, що не так важливо забути людину, як важливо згадати себе і присвятити час собі. До того ж, на думку редакції bestfacts.com.ua нову любов швидше знаходить той, кого кинули. Так що вас ще попереду чекають нові відносини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: