Зламалася машина, затопили сусіди, на вітринах магазинів з’явився новий телефон, наближається оплата університету, а грошей немає і до зарплати далеко. Багатьом знайомі такі ситуації. Готовий попросити у кого завгодно, але не кожен позичить. На допомогу приходить споживчий кредит.

Де отримати споживчий кредит?

В наш час кредит можна отримати практично у кожному куточку землі, було б бажання. Виділимо три основних місця, в яких вам можуть видати грошові кошти. Перше і саме надійне — це банки. Тут знаходяться фахівці різних галузей, тут ви не тільки зможете взяти кредит, але і іпотеку, і автокредит, і взагалі проконсультуватися з будь-якого питання.

Друге місце — це магазини електроніки і побутової техніки, автосалони та інші великі торговельні майданчики. Як правило, в таких магазинах знаходяться представники різних банків, які в будь-який момент готові прямо на місці розрахувати і оформити вам кредит на бажаний об’єкт. Ну і останнє, третє місце, це офіси таких організацій, як, наприклад, «Мить кредит», «Швидко Гроші» та інше.

Як оформити споживчий кредит?

Для оформлення споживчого кредиту необхідний певний перелік документів, склад якого залежить від місця, в якому ви вирішили оформити кредит. Якщо це банк, такий як Ощадбанк, ВТБ, то вам знадобляться паспорт, трудова книжка та довідка про доходи з місця роботи. Але є і виключення, якщо зарплата приходить вам на картку будь-якого банку, то для вас там будуть особливі умови і для оформлення кредиту вам знадобляться лише паспорт та «зарплатна» карта.

Кредитна карта допоможе вам дожити до зарплати

Не у всіх є «зарплатна» карта і час на збір такої кількості документів, і їм простіше піти в менш великі комерційні банки, де потрібна лише два документи, паспорт і, наприклад, водійське посвідчення. Мінімальний пакет документ буде потрібно вам і в магазинах, де присутні представники банків, і в офісах швидкої видачі грошей у позику.

Після подання документів вас попросять заповнити анкету-заяву в якій ви вкажіть свої контактні дані, розмір і строки позики, місце роботи, дохід та іншу необхідну кредитору інформацію. Після заповнення анкети вам дадуть відповідь про рішення. Якщо це банк, відповідь займе два-три дні, якщо інше місце від 10 до 20 хвилин. Наприклад, ви хочете купити iPhone 6 в кредит і у вас немає можливості відвідати банк і чекати кілька днів схвалення запиту, тоді швидше і зручніше оформити кредит в магазині.

Як розрахувати споживчий кредит?

Розрахувати споживчий кредит можна або на офіційному сайті банку, або у кредитного фахівця. Платіж залежить від розміру позики і терміну кредитування. Варто пам’ятати про те, що у великих банках відсоток нижче, і тому вони потребують більше документів і витрачають більше часу на відповідь.

У маловідомих банках для оформлення кредиту потрібно менше документів та часу, але відсоток вище. На думку редакції bestfacts.com.ua краще розрахувати кредит у кредитного інспектора, так ви будете точно знати суму платежу і переплати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: