Кредити сьогодні беруть багато. Отримати гроші під заставу — найпростіший варіант. Для того, щоб взяти позику під заставу авто, насамперед необхідна професійна експертна оцінка його стану.

Кредитування стало органічною частиною сьогоднішнього життя. Сьогодні взяти позику і тимчасово «залізти в борги» не вважається негожим, адже якість життя підвищується, і потреби зростають.

Кредит під заставу авто може стати вдалим рішенням

Де оформити кредит під заставу авто?

Не грає ролі, в якому місті живе власник транспортного засобу, так як кредит під заставу авто можна отримати скрізь. Але при цьому необхідно знати, якій компанії краще всього довіритися. Насправді гроші під заставу такого майна можна отримати в двох місцях:

— у банку;

— у спеціалізованому ломбарді.

Але де більш вигідно це робити, з якою організацією краще мати справу?

Поради юриста: кредит під заставу автомобіля насправді такий банківський кредит може відрізнятися великими сумами, низькими відсотками, але і скупістю своїх програм. Є ще один підводний камінь – багато банки видають гроші на купівлю нових авто. Якщо ж гроші потрібні терміново і не хочеться мати справу з паперовою тяганиною, то їх можна отримати за свій автомобіль в автоломбарді з можливістю викупу авто.

Що таке автоломбарди?

Автоломбарди є спеціалізованими організаціями, які ведуть свою діяльність на підставі виданої ним ліцензії. Термін позики тут обчислюється в днях, їх кількість обговорюється з клієнтом. Процентні ставки можуть сильно варіюватися в залежності від суми та строку кредиту. Тому вони можуть починатися з 3% в місяць, а закінчуватися 300% за рік.

В автоломбарді клієнт може отримати приблизно від 50 до 70% вартості свого авто під заставу його ПТС. А якщо він передасть свій транспортний засіб на зберігання в ломбард, то може отримати і всі 90%. Тобто, грошова сума залежить від того, чи залишить він у ломбарді свій автомобіль або продовжить і далі на ньому їздити.

Як працює автоломбард

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Пакет документів, які надаються в банк і автоломбард для отримання кредиту під заставу авто, абсолютно різні. Хотілося б звернути увагу на той факт, що в банк слід надати значно більше документів: крім самого паспорта і документів на автомобіль, треба принести довідку про доходи, документ про офіційне працевлаштування, про прописку. А в автоломбард треба надати лише паспорт, водійські права, а також документи на транспортний засіб. Але іноді потрібна також згода дружини/чоловіка, щоб ТЗ виявилося в автоломбарді і додатково військовий квиток

Автоломбард зажадає від вас менше документів, ніж банк

Особливості оформлення кредиту під заставу автомобіля

Слід зауважити, що чим довше автомобіль закладений, тим більшу суму доведеться згодом повертати. Тому брати кредит під заставу автомобіля на тривалий термін абсолютно невигідно, але зате спрощена процедура отримання грошей. Оцінювач відразу ж огляне транспортний засіб і зробить його оцінку. Сума позики узгоджується з клієнтом, після цього підписується договір. Гроші клієнт отримує готівкою, або вони перераховуються йому на картку, — це залежить від власника авто. На всю процедуру може піти часу від 30 хвилин до 2 годин.

Види позик за участю авто

Позика під заставу самого автомобіля.

Кредитування під заставу – найпростіший спосіб отримати потрібну суму в короткий термін. Такі кредити охоче дають як банки, так і самі різноманітні фінансові організації, адже тут мінімальні ризики і платоспроможність позичальника гарантована. Природно, Ви зможете взяти рівно ту суму, за яку в разі Вашої несплати банк зможе продати машину. Пакет документів у разі кредитування під заставу розглядається дуже швидко.

Отримати гроші в заставу авто легко з будь-якою кредитною історією

Позика під заставу ПТС

Кредит під заставу авто отримати нескладно, але зважаючи на те, що машину доведеться залишити в банку, багатьох така форма позики не влаштовує. Тому практикується кредитування під заставу ПТС. У цьому випадку банку або фінансової організації надаються ПТС і запасний ключ від авто. Власник транспортного засобу може використовувати його повною мірою, але тільки не продавати чи дарувати. Недолік цього виду кредиту полягає в тому, що взяти його все складніше і складніше.

Кредит під заставу ПТС дозволить користуватися машиною далі

Редакції bestfacts.com.ua зазначає, що позики під заставу автомобіля особливо зручні, коли у власника є ще один транспортний засіб.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: