Кредити грають важливу роль у сучасному житті та економіці. Завдяки їх доступності поїздки, автомобілі житло, побутову техніку можна оплатити і придбати відразу, а розплачуватися – потім.

Однак більшість кредитних організацій мають не саме зручне для жителів Росії і сусідніх країн обмеження: видають кредити тільки офіційно працевлаштованим громадянам. Тим не менш, числяться безробітними або працюють без трудового договору громадяни можуть отримати кредит – треба лише знати, де шукати.

Що таке «експрес-кредити»?

Під «експрес-кредитами» найчастіше розуміється «споживчий кредит» – послуга, що надається банками прямо у місцях продажу споживчих товарів. Для оформлення потрібні, як правило, паспорт і ще один документ, що підтверджує особу: водійські права, військовий квиток, ІПН.

Гарна кредитна історія дозволить успішно взяти кредит

Однак при такому кредитуванні необхідно все одно вказати джерело доходів. Слід пам’ятати, що ними можуть бути орендна плата за здавану квартиру, відсотки за банківськими вкладами, інвестиції в цінні папери. Оскільки дані можуть піддатися вибіркової перевірки, вони мають бути достовірними. Крім того, хороше враження може справити наявність позитивної кредитної історії, що буде сприяти успішному отримання нового кредиту.

Варто очікувати, що відсотку по експрес-кредиту будуть немалими.

Де взяти мікрозайм

Доступний варіантом для безробітного може бути позику в мікрофінансової організації (МФО). Оформлення такого пропозицію зазвичай просте, потрібно тільки паспорт, і швидке гроші можна отримати у той же день. Невелику суму (до 20 тисяч рублів на території Росії) можна замовити через інтернет.

У такого методу є два суттєвих недоліки: термін позики буде дуже коротким, і відсотки – значно вище, ніж у банку.

Як перевірити МФО

Оскільки послугами МФО стали користуватися багато громадян, які не мають можливості або бояться звернутися в банк, то кількість таких компаній множиться. Але мікрокредитування не є абсолютно безпечною для клієнтів сферою: існують і відверто нечесні організації, що включають приховані комісії, і шахраї. Щоб убезпечити себе від можливих проблем, майбутнього кредитора необхідно перевірити.

Микрозаймы зручні, але до них варто ставитися з обережністю

Завдяки подібними рейтингами можна заздалегідь відсікти шахраїв і звернутися в надійну компанію.

Редакція bestfacts.com.ua радить уважно ставиться до своїх фінансових питань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: