Далеко не кожен може похвалитися чистою і доглянутою шкірою обличчя. Однак вплинути на стан нашої шкіри може одна проста процедура – умивання. Втім, така вона проста, як здається на перший погляд? Давайте ж розглянемо правила вмивання.

Засоби для вмивання

Сучасні виробники пропонують клієнтам досить широкий асортимент засобів для вмивання – гелі, пінки, однак не кожним з них можна користуватися. По-перше, засіб повинен підходити вашому типу шкіри, що зазначено на упаковці.

Засоби для вмивання обов'язково повинні підходити до типу шкіри

По-друге, перед покупкою обов’язково необхідно переглянути склад. Слід відмовитися від коштів, які мають у своєму складі катіонні речовини, аніонні ПАР, неіногенні ПАР. Перевагу варто віддавати амфотерным речовин, таких як Sarcosine, Cocoyl або Betaine.

Якщо ви хочете повністю захистити своє обличчя від шкідливої хімії, використовуйте виключно натуральні засоби. За основу ви можете взяти домашні рецепти.

Алгоритм вмивання

Умивання обличчя обов’язково має проходити в кілька етапів. Для поверхневого очищення можна використовувати просте мило, яке дозволить розчинити накопичилася бруд. Однак важливо відзначити, що мило сильно сушить шкіру, вимиваючи разом з брудом жирову плівку. Це сприяє швидкому старінню особи, тому замість мила краще використовувати пінку, лосьйон, гель або мус. Не тримайте їх на обличчі тривалий час – 20 секунд буде цілком достатньо для їх активної дії.

При вмиванні обов’язково звертайте увагу на температуру води. Занадто гаряча або холодна вода викликає роздратування шкіри, шокує її. Єдиний прийнятний варіант – вода кімнатної температури.

Як часто вмивати обличчя

Лікарі рекомендують проходити процедуру вмивання обличчя два рази в день – вранці і ввечері. Ви можете запитати – навіщо вмиватися вранці, якщо на обличчі немає бруду? Насправді, вночі шкіра виробляє багато жирових виділень, крім того, на ній залишаються тонкі шари нічних кремів і лосьйонів.

Умиватися потрібно двічі на день

Увечері особа вмивається безпосередньо перед сном. Це допомагає змити бруд, косметику і шкірне сало.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, умивання обличчя – дуже важлива процедура, яка при правильному виконанні дозволяє зберегти здоров’я і виглядати на кілька років молодшою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: