Ви готуєтеся стати молодими батьками і вже відчуваєте, як розвивається всередині маленька нове життя? Тоді вам, безумовно, дуже цікаво, хто у вас буде – син чи донька?

Так хочеться вже зараз представляти цього малюка і розмовляти з ним або з нею, правда? У цій статті ми розповімо вам про декілька способів того, як дізнатися стать майбутньої дитини. А також ви дізнаєтеся, як це можна зробити без УЗД і народними способами.

Як дізнатися стать дитини за народними прикметами?

Є така прикмета. Майбутній мамі необхідно взяти зі столу ключ (він повинен бути один, без зв’язки і без кільця). Якщо жінка візьметься за вузьку частину ключа, у неї буде дівчинка, якщо за округлу, – народиться хлопчик.

Можна співвіднести вік матері і рік, в якому відбулося зачаття. Так, якщо обидва числа непарні (або, навпаки, парні), чекайте дівчинку. Якщо одне число парне, а інше непарне, буде хлопчик.

Багато батьків хочуть заздалегідь знати стать майбутньої дитини

Згідно з іншою прикметою, стать майбутньої дитини буде таким, якої статі партнер був найбільш активний під час зачаття.

Також у народі вважається, що якщо жінка під час вагітності воліє окрайці, у неї народиться хлопчик. Якщо ж майбутня мама вибирає м’які шматочки, буде дівчинка.

Раніше часто визначали стать дитини за формою і висоті живота. Цей спосіб вважався найбільш поширеним в минулі часи. Так, вважалося, що у жінки, яка виношує хлопчика, живіт нижче, ніж у тієї, що чекає доньку. Також, якщо живіт має округлу форму, потрібно чекати дівчинку, м’яку і ніжну. Якщо живіт витягнутий та має загострену форму, буде хлопчик, прямолінійний і сміливий.

Можна дізнатися стать дитини за допомогою гадання на обручці. Для цього потрібно протягнути в обручку жінки ланцюжок і підвісити над животом майбутньої мами (вона повинна при цьому лежати). Якщо перстень стане обертатися, буде хлопчик, якщо захитається з боку в бік, — дівчинка. Можна зробити це і над долонею вагітної. Однак у цьому випадку результати потрібно розцінювати навпаки. По колу – дівчинка, з боку в бік – хлопчик.

Як розрахувати стать дитини? Дізнаються стать дитини і по положенню майбутньої матері під час сну. Так, якщо вона спить на правому боці, у неї народиться дочка, якщо на лівому — хлопчик.

Якщо попросити вагітну жінку витягнути руки, і вона подасть їх долонями вгору, у неї народиться дівчинка. Якщо ж вона поверне їх долонями вниз, то у неї буде син.

Також вважається, що якщо під час вагітності підвищується «волосатість» майбутньої мами, у неї народиться хлопчик. Якщо ж з’являється пігментація на животі майбутньої мами, їй варто чекати дівчинку.

Як визначити стать дитини по таблиці?

На Сході є свої методи визначення статі майбутньої дитини. Існує особлива таблиця.

Китайська таблиця для визначення статі дитини

Щоб визначити таким чином стать вашої майбутньої дитини, потрібно спочатку знайти в таблиці вік майбутньої мами. Потім необхідно знайти місяць, коли був зачатий дитина. Якщо співвіднести ці два показники, на їх перетині ви побачите плюс (дівчинка) або мінус (хлопчик).

Таким чином можна перевіряти і своє народження, а також родичів та знайомих, щоб переконатися в дієвості таблиці.

Як запланувати стать дитини?

Вважається також, що на стать майбутньої дитини можна вплинути як до моменту його зачаття, так і після. Для цього існують такі способи.

Не завжди прикмети можуть точно визначити стать дитини

Так, для того, щоб у вас народилася дівчинка, необхідно робити наступне:

Під час зачаття потрібно проявляти ініціативу, тоді у вас, швидше за все, народиться дівчинка. Також, згідно народної мудрості, рекомендується призначити момент зачаття в сиру погоду.

За деякий час до зачаття потрібно їсти солодке. Всі дівчатка люблять солодке, значить, і майбутня дитина, найімовірніше, виявиться дівчинкою.

Щоб народився хлопчик:

Чоловікові необхідно займатися сексом у футболці або в сорочці, тоді народиться хлопчик. Зачаття має проходити в суху погоду, а після зачаття не рекомендується відразу засипати, щоб народився син.

Також кажуть, що, якщо чоловік хоче дитину сильніше, то у пари народиться син. Якщо чоловік раніше досягне піку насолоди, то у них з більшою ймовірністю народиться хлопчик.

Ще один спосіб: жінка повинна спати по ліву руку від чоловіка, тоді у них буде хлопчик. І щоб народився хлопчик, рекомендується за деякий час до зачаття плоду віддавати перевагу солону їжу, рибу і м’ясо.

Як запланувати стать дитини? У кожного народу є свої прикмети і способи визначення статі майбутньої дитини. Ви можете вірити або не вірити в них. У кого-то вони збуваються, у інших – ні. Проте майбутні батьки все одно будуть продовжувати цікавитися цими способами, адже їм завжди хочеться знати, кого чекати – сина чи доньку.

У будь-якому випадку найголовніше, на думку редакції bestfacts.com.ua, щоб майбутній дитинка народилася здоровою і ріс щасливим. Тоді і батьки будуть щасливі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: