Часто рак виявляється на пізній стадії. Коли ризики великі, і важче допомогти. Для того, щоб запобігти хворобі, необхідно своєчасне лікування.

Ознаки раку молочної залози

Ракові клітини грудей можуть поширюватися на легені, печінка, головний мозок, тому виявивши один із симптомів, необхідно звернутися до лікаря. Перше – це ущільнення в молочній залозі, зміна обрисів і форми. У більше половини випадків жінки самі могли помітити даний симптом. Так само, це можуть бути виділення, відчуття дискомфорту або навіть біль.

Як швидко розвивається рак?

Лікування раку грудей повинно бути швидким і своєчасним. Часто симптоми раку з’являються на пізніх стадіях. Тому необхідно обстежитися раз в рік.

Сказати точно, як швидко розвивається рак безумовно не можна. Іноді з такою хворобою жінка може прожити роки, а в інших випадках хвора не встигає помітити навіть початкові симптоми, і за кілька місяців може призвести до летального результату.

Ранні ознаки раку грудей необхідно вчасно виявити, щоб лікування було успішним

Швидкість розвитку раку залежить від ряду факторів: гормональна чутливість пацієнтки, агресивність пухлини, своєчасне лікування. Запущені форми хвороби протікають в прискореному темпі і можуть досягати всього кілька місяців. Летальний результат при злоякісної пухлини досягає 25 відсотків.

Рання діагностика раку молочної залози

Для виявлення хвороби на ранній стадії необхідно постійне самообстеження (раз в місяць), так і відвідування лікаря (раз у півроку). Особливо уважним слід бути тим, хто знаходиться в групі ризику. Це ті, у кого є родичі, які мали цю хворобу, не народжували, тривала відсутність статевого життя, які-небудь захворювання, що ведуть до гормонального дисбалансу.

Для виявлення пухлин використовують мамографію, яка, до речі, кажучи, не ефективна для жінок молодше 50 років. Іншим методом діагностики є термографія (ультразвукове дослідження). І біопсія, суть якої полягає у взяття біологічного матеріалу для вивчення на предмет уражених клітин.

Швидкість розвитку раку залежить від типу пухлини та її особливостей

При виявленні хвороби, необхідно прийняти екстрені заходи для боротьби з раком.

Редакція bestfacts.com.ua настійно радить не відноситься до раку грудей легковажно і регулярно проходити перевірки. Пам’ятайте, ваше здоров’я важливо вашим близьким!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: