Якщо у вас є своє особисте авто і ви любите подорожувати, рано чи пізно вам прийде в голову думка виїхати за кордон на автомобілі. Подорож на машині відкриває нові можливості: можна подивитися більше пам’яток, ніж за запланованим турфірмою маршруту, а також подорожувати більш комфортно, ніж на автобусі, що везе разом з вами ще 20 осіб.

Технічний стан автомобіля

Навіть якщо ваш автомобіль проходить регулярну технічну перевірку, перед поїздкою за кордон слід ще раз ретельно оглянути його на СТО. Це важливо зробити для того, щоб мінімізувати ризик поломки автомобіля посередині подорожі, адже послуги автомеханіків в Європі обійдуться набагато дорожче, ніж у рідному місті.

Перед поїздкою потрібно обов'язково провести техогляд автомобіля

В дорогу треба взяти інструменти та запчастини, щоб у разі поломки ви могли самостійно усунути несправність.

Документи в дорогу

Крім водійських прав і паспорти, які ви завжди возите з собою, для виїзду за кордон потрібно взяти паспорт, свідоцтво про реєстрацію автомобіля та страхування авто. Так як за межами РФ російські страховки не мають сили, потрібно буде перед поїздкою купити зелену карту, яка є страховкою міжнародного зразка. Прослідкуйте, щоб ваші документи і документи на автомобіль не були прострочені. Якщо ви подорожуєте на чужому автомобілі, то крім документів про реєстрацію та проходження автомобілем знадобиться довіреність, укладена на ваше ім’я з зазначенням дозволу перетинати кордон.

Які речі необхідні в поїздці?

Нарешті, для поїздки за кордон потрібно обладнати автомобіль необхідними речами. Крім аптечки і вогнегасника, які є в машині, потрібно обов’язково взяти аварійний знак на випадок непередбаченої зупинки, трос, запасне колесо.

Автомобильная поездка позволит осмотреть достопримечательности, не входящие в стандартные туристические маршруты Якщо ви подорожуєте з дитиною, то він повинен знаходитися в спеціальному автомобільному кріслі. Не буде зайвим і навігатор, який допоможе вам рухатися у потрібному напрямку, а також карта місцевості. Не забудьте взяти фотоапарат, зарядки для мобільних телефонів і їжу в дорогу. Для її зберігання можна купити сумку-холодильник, яка допоможе зберегти продукти свіжими протягом декількох годин.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, ретельна підготовка до автомобільного подорожі дозволить уникнути неприємностей і несподіваних проблем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: