Педикульоз – хвороба, з якою люди стикаються вже багато сотень років. Від захворювання не застрахований ніхто. Найбільш схильні до цієї хвороби діти, так як зараження найчастіше відбувається в дитячих таборах, школах і дитячих садах. Але можна і банально заразитися, перебуваючи в транспорті в години пік. Кожного, зіткнувся з цією хворобою, хвилює питання про те, як вивести вошей?

Чим можна вивести вошей?

Зараз існує безліч лікарських препаратів, призначених для боротьби з цією хворобою. Слід мати на увазі, що в якості профілактики необхідно провести обробку волосся і у решти членів сім’ї.

Найвідомішим і найбільш ефективним з лікарських засобів є перметрин. На його основі виробляються такі ліки, як Медифокс, Нікс, Ніттифор. Препарат викликає загибель комах, не виявляючи при цьому шкідливого впливу на організм людини, і тому може застосовуватися при лікуванні дітей.

Щоб вивести вошей доведеться дуже постаратися

Крім цього слід зазначити фенотрин, що входить до складу рідкого мила Анти-біт, шампунів Паразидоз (однак, ці препарати мають ряд протипоказань).

Як вивести вошей в домашніх умовах?

Серед народних засобів можна відзначити як найбільш ефективні засоби сік журавлини, рослинне масло(з укутуванням на кілька годин), настій пижма (на 1 літр 4 столові ложки, настояти 10 хвилин), відвар черемицы і багна (по 2 столові ложки кожної рослини), змішаного з 50 грамами теплого свинячого жиру. По закінченні кожної з процедур потрібно промити волосся і розчесати.

Споконвіку для боротьби з комахами російські люди використовували розчин оцту і води, змішаних в рівних частках. Його наносили на голову, потім тримали близько 15 хвилин, після чого волосся ретельно промивали і вичісували, щоб видалити гнид.

Як вивести вошей у дитини?

Діти більше, ніж дорослі схильні до зараження педикульозом. Слід пам’ятати, що дане захворювання не пройде без прийняття належних заходів, а тільки погіршитися, тому лікувати хвору дитину потрібно максимально ефективно. Надійне видалення вошей забезпечать інсектицидні шампуні, лосьйони і спеціальні гребені. Комбіноване лікування дасть найбільшою ефект. Тобто бажано спочатку застосувати будь-який лікарський засіб, засоби народної медицини далеко не так ефективні), а після обробки слід вичесати волосся спеціальним гребенем від вошей з метою видалення мертвих комах і гнид. Доцільно повторити процедуру через шість-сім днів. Деякі батьки вважають за краще просто поголити дитини, в цьому випадку достатньо помити голову після гоління.

Щоб у вас не довелося відповідати на запитання: «Як вивести вошей?», треба не користуватися чужими речами, не лягати головою на чужу подушку, після купання у водоймах ретельно розчісувати волосся, не стикатися голова до голови з іншими людьми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: