Пляма від червоного вина на вашому одязі? Дізнайтеся, як ефективно позбутися від нього.

Існує багато способів видалення плям від червоного вина з одягу. Але, перш ніж приступати до процедури видалення плями, обов’язково зверніть увагу на тканину одягу, колір і її якість.

Плями від вина цілком можна вивести без залишку

Адже одним і тим же методом ви не приберете пляма з білої або кольорової тканини, одним і тим же способом не видалите пляма з шовку і бавовни. Враховуючи всі особливості різноманітного світу тканин, ми підібрали відповідні і надійні способи видалення плям від червоного вина.

Методами видалення плям з одягу

Кольоровий одяг.
— Видалити пляму від червоного вина з кольорового одягу можна за допомогою спеціально приготовленої суміші. Для цього вам знадобитися яєчний жовток і гліцерин. Дані інгредієнти з’єднайте в співвідношенні 1:1, ретельно перемішайте. Отриману масу нанесіть на пошкоджену ділянку тканини і залиште на 3 години. Потім в теплій мильній воді виперіть одяг, висушіть.

Чим швидше ви приступите до видалення плям, тим краще

— Марганцівка допоможе вивести пляму від червоного вина з кольорового одягу. Для цього необхідно намочити забруднений ділянку тканини розчином марганцівки і залишити на 5 – 7 хвилин. Потім протріть пляму розчином перекису (на склянку теплої води – 1 чайна ложка перекису) і промийте водою.

Білий одяг.
— Видалити пляма від вина з білого одягу (білої скатертини) можна кількома способами.

— Утворилася пляма від червоного вина необхідно відразу ж присипати сіллю і почекати. Коли сіль перестане вбирати в себе вино, потрібно присипати пошкоджену ділянку тканини сіллю ще раз. Далі, акуратно протріть ділянку з плямою м’якоттю лимона і виперіть цю білу річ в теплій (!) воді.

Як вивести плями від вина? — Прибрати настирлива пляма з білої тканини можна за допомогою перекису водню. Змочіть Ватку в перекису, і обробіть пляма від червоного вина. Потім виперіть річ звичним способом, висушіть. Ще одним надійним помічником у боротьбі з плямами від червоного вина є лимонна кислота. Приготуйте розчин лимонної кислоти (на склянку води знадобиться 2 грами лимонної кислоти). Цим розчином змочують пошкоджену ділянку тканини і зачекайте кілька хвилин і виперіть білий одяг.

Способи видалення плями з одягу в залежності від тканини

Бавовна.
— Врятувати бавовняну тканину можна з допомогою молока. Для цього молоко обов’язково потрібно підігріти, а потім просочити їм пошкоджену область і залишити на 10 хвилин. По закінченню часу рекомендується випрати її за допомогою миючого засобу.

Як вивести свіжа пляма від вина з килима Шовк.
— Шовкову тканину можна реставрувати сумішшю винного оцту і гліцерину (1:1). Даними обробіть розчином мишку область тканини і залиште на кілька годин. Потім обполосніть цю область чистою водою без використання миючих засобів. Шовк — делікатна тканина, тому в цьому випадку краще обійтися без пральної машини. Даний спосіб видалення плям від червоного вина ідеально підійде і для вовняних виробів.

Скатертини часто страждають від вина

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що винного плями не залишиться і сліду. На жаль, наслідком застілля може стати не тільки винне пляма, але і похмілля. Про те, як можна швидко протверезіти, читайте в нашій наступній статті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: