Виростити курчат — це дуже копітка, але одночасно, захоплююче і досить вигідне заняття. Для новачків воно спочатку здасться важким, але якщо ознайомитися з порадами і набратися досвіду, то вам сподобається це цікаве заняття.

Як зробити курчат з яєць?

Відомо всього два способи, що використовуються для виведення курчат з яєць. Один спосіб (витратний і клопіткий) — виведення у штучних, спеціально призначених умовах. Другий спосіб — природне виведення під квочкою.

Яйця, призначені для виведення курчат, повинні відповідати певним стандартам і проходити досить ретельний відбір, з подальшою вибракуванням неякісного матеріалу. З метою оцінки якості яєць використовують спеціальний прилад — овоскоп. Обов’язково вибраковують яйця, нетипові для даного виду птиці, з порушеннями розміру, форми або цілісність шкаралупи.

Вирощування пташенят копітка, але цікаве заняття

Яйця для виведення повинні зберігатися не більше 15 днів. Не можна використовувати яйця, що мають значні забруднення, але і мити їх теж забороняється.

Як вивести курчат в інкубаторі?

Інкубатор купити пропонується або механічний або автоматичний. Зараз на прилавках численних магазинів їх пропонується безліч, що може дещо ускладнити правильний вибір. При виборі інкубатора потрібно орієнтуватися не тільки на власні потреби, але й на позитивні рекомендації людей, які вже тривалий використовують це обладнання. Для новачків рекомендується розглянути варіант придбання автоматичного інкубатора, який більшість маніпуляцій виконує самостійно, та контроль людини зводиться до абсолютного мінімуму.

Як годувати курчат?

Правильне годування курчат необхідно організувати з перших днів життя. Оптимальне годування курчата одержують при вирощуванні їх під квочкою. При відсутності такої можливості, курчат поміщають в нагріту ящик — брудер.

На початковому етапі їх годують спеціальним комбікормом для курчат, який є підібраною в строгих пропорціях сумішшю зернопродуктів, різних мінеральних добавок, а також вітамінів.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що птахівництво — прекрасна можливість реалізувати себе. При виникненні питань, будь початківець птахівник може звернутися до численних друкованих видань на цю тему.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: