З наближенням весни аграрії та власники городів починають замислюватися про те, як отримати хороший урожай.

Звичайно, багато в чому він буде залежати від погодних умов, але правильний догляд за земельною ділянкою також важливий. Своєчасний полив і збагачення ґрунту добривами – ось основні умови отримання пристойного врожаю. Це стосується практично будь-якої культури.

Хороший урожай - мрія кожного дачника

Як отримати хороший урожай?

Кожна культура має власну врожайність, тому ставити в один ряд кукурудзу, пшеницю і овочі не можна. Є деякі загальні рекомендації, які сприятливо позначаються на зборах врожаю, але краще розглядати кожну різновид рослин окремо. Наприклад, картопля чутливий до температури грунту. Його не можна висаджувати в землю, яка ще не прогрілася до 6-8 градусів.

Фантастичний спосіб, підвищити врожайність у теплиці Полі попередньо розчиняється і обробляється гербіцидом. Добрива відіграють величезну роль у вирощуванні майже будь-якої рослини. Рекомендується щорічно змінювати сорти картоплі, щоб не виснажувати грунт. З зерновими культурами ситуація приблизно також.

Як збільшити урожай?

В боротьбі за врожай справжнім проривом стало використання мінеральних добрив, органічних і комбінованих добрив. Суперечки про їх шкоду ведуться давно, проте до єдиного думку вчені так і не прийшли.

Хороший урожай - підтвердження наполегливої роботи протягом року

У будь-якому випадку саме добрива дають можливість в рази збільшити врожайність культури. Доведено, що збори пшениці завдяки використанню допоміжних речовин збільшуються в 4,5 раза, кукурудзи – в 6 разів, а деяких овочів – у 15 і більше разів!

Відповідно, маючи навіть невелике поле можна отримати цілком пристойний врожай будь-якої культури.

Як отримати ранній урожай?

Ще не так давно можливості аграріїв і городників обмежувалися часом року. Затяжна зима ставила хрест на ранньому врожаї, тому навесні відчувався деякий дефіцит свіжих овочів і фруктів. Теплиці, мікрокліматичні установки і добрива дозволили залишити в минулому проблеми такого роду. Для отримання раннього врожаю достатньо створити оптимальний температурний режим, при якому культура добре піде в зростання.

Редис можна висаджувати в грунт дуже рано

Поля з пшеницею, житом, кукурудзою, капустою і буряком обробляють препаратами, які захищають рослини від холоду. Навіть якщо просто накрити частину городу плівкою і забезпечити провітрювання, необхідну температуру і вологість, можна отримати ранній урожай овочів. На думку редакції bestfacts.com.ua, зробити маленьку теплицю під силу кожному.

Ранній і пізній урожай овочів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: