Всім відомо, що тільки тепличне вирощування овочів може забезпечити стабільну і високу врожайність у переважній більшості регіонів нашої країни.

Томати, перці, баклажани, огірки – ось основний асортимент культур, які розкривають свій потенціал лише в тепличних умовах. Для того, щоб витрати на установку теплиці повністю окупилися і принесли значну віддачу, потрібно правильно підбирати види і сорти рослин і дотримуватися технологію їх вирощування в теплиці. Захищений грунт дозволяє вберегти рослини від пізньовесняних заморозків та зайвої вогкості улітку, що приводить до виникнення грибкових захворювань.

Теплиці допоможуть зібрати хороший урожай теплолюбних культур

Як садити в теплиці?

Рослини в теплиці садять у відповідності з нормою розміщення на квадратний метр. Неприпустимо загущати посадки. Як правило, у теплиці розмічають проходи, один по центру або два, з центральної грядкою між ними. Високорослі рослини садять біля північної стінки теплиці, щоб вони не затінювали сусідів. Хороші результати досягаються, якщо після посадки рослин грунт додатково замульчувати.

У теплиці можна отримати хороший урожай помідорів

Для одержання багатого врожаю в теплиці створюють особливий мікроклімат, що підходить для певного рослини Огірки люблять тепло і рясний полив, помідори менш вибагливі і люблять провітрювання. Пізньою весною, під час висадки розсади в теплицю можна посадити зелень і редис — тоді вже через пару тижнів у вас буде перший урожай.

Що садити в теплиці?

У теплиці прийнято саджати пасльонові культури, вимогливі до тепла – високорослі томати, особливо індетермінантні сорту, баклажани, солодкий перець. З гарбузових рослин найбільше потребує в тепличних умовах огірок.

Як влаштувати телицу на дачній ділянці. Поради експерта Теплиці, особливо опалювальні, широко застосовуються для вирощування зелені в осінньо-весняний період. Після закінчення вегетативного періоду в теплицях дорощують цвітну капусту і деякі види листових овочів. Навесні теплиці з успіхом застосовуються для отримання міцної розсади овочевих рослин і квітів.

Огірки досить вимогливі до мікроклімату в теплиці

Якщо у теплиці передбачається вирощування кількох культур, їх підбирають по потребам до певного температурного і вологісного режиму.

З чого роблять теплицю?

Сучасні теплиці можуть бути виготовлені з металу і дерева. Найбільш широке поширення одержали каркаси, виконані з металевої труби квадратного перетину. Обшивають теплицю, виходячи з фінансових можливостей. Найбільш дешевою, але недовговічний матеріал — поліетилен, але зиму він не переживе, тому навесні доведеться заново його перестилати. Більш довговічні — скло та полікарбонат.

Яку теплицю вибрати? Редакція bestfacts.com.ua вважає, що полікарбонат теплиця з найкращим чином відповідає запитам сучасного городника. Надійні і довговічні конструкції мають достатню кількість вертикальних опор, що перешкоджають деформації від снігового навантаження. Важливо, щоб теплиця вентилювалася, були кватирки. Зручно, якщо в ній змонтована система крапельного поливу і автомат, регулюючий провітрювання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: