Правильний прикус — це досить рідкісне явище. Часто люди навіть не замислюються про виправлення прикусу, не знаючи, що під загрозою не тільки естетична краса, але й здоров’я травної системи. На щастя, сучасні методики дозволяють справитися з цією проблемою, як у дитинстві, так і в більш зрілому віці.

Виправлення прикусу капою

Капа виготовляється з прозорого матеріалу, що робить їх малопомітними і зручними при носінні. Необхідно зробити знімок перед виготовленням капи. За час лікування використовується кілька кап. Ефективність лікування буде залежати, чи вчасно змінюються капи. Часовий проміжок носіння кап в середньому коливається від одного року до двох років.

Капа для виправлення прикусу непомітна і зручна

Даний спосіб виправлення прикусу має ряд переваг. По-перше, естетичний вигляд, що зручно при носінні. Капи виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, а, крім того, Ви можете відразу дізнатися майбутній результат за допомогою комп’ютерної моделі. А що найголовніше, це безпечно, не травмує ясна і не доставляє незручностей.

Платівка для виправлення прикусу

Даний вид виправлення прикусу більше підходить для дітей і призначається для запобігання зміщення зубів, стимуляції або гальмуванні росту щелеп. Лікар знімає зліпок з щелепи, щоб виготовити пластину, яка виготовляється одна на весь термін. Дуже важливо правильно носити апарат, відвідувати ортодонта раз в 2 місяці і слідувати його рекомендаціям.

Які брекети краще вибрати?

На сьогоднішній день існують різноманітні брекет-системи на різний смак і гаманець. Існують металеві брекети. Вони самі міцні, ефективні та дешеві. Єдиним мінусом є їх помітність. Пластикові брекети можна вибрати під колір зубної емалі, але вони досить крихкі, можуть стертися або навіть розколотися. Керамічні є естетичним рішенням для Ваших зубів, вони непомітні, міцні і не піддаються фарбуванню. Сапфірові брекети повністю прозорі, але вартість таких значно підвищується.

Лінгвальні брекети встановлюють на внутрішній поверхні зубів, і вони непомітні оточуючим

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua перед установкою брекетів потрібно проконсультуватися з лікарем. І тільки Ви разом з ортодонтом можете вирішити, яка ж система Вам найкраще підійде.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: