Кожна дівчина мріє про ідеальну фігуру. Перше, на що зазвичай звертають увагу чоловіки, це обличчя і ноги. Існує безліч хитрощів у вигляді косметичних хитрощів, за рахунок яких можна змінити зовнішність, але криві ноги часто викликають у представниць прекрасної статі досить серйозні комплекси.

Дівчина, яка соромитися свого тіла, почуває себе скуто і скуто, не може розслабитися в компанії відчути себе справжньою королевою на вулиці. В дійсності, як і у випадку з особою, можна використовувати кілька секретних способів, які допоможуть впоратися з проблемою.

Як приховати криві ноги?

Перший помічник у такій справі – правильно підібраний гардероб. З допомогою грамотно складеного образу можна повністю сховати свій маленький недолік або підкреслити його таким чином, щоб він став родзинкою. Не обов’язково носити балахони до підлоги. Стилісти, навпаки, відносно спідниці радять, щоб її довжина була трохи нижче коліна.

Каблук допоможе приховати невелику кривизну ніг

Головне секретну зброю в таких випадках – це підбори, адже вони не тільки збільшують зростання, але і створюють візуальне враження прямих ніг. Крім того, можна пограти з кольором. За словами фахівців в моді, однотонні костюми візуально роблять ноги прямими і привабливими. Рекомендується уникати мініюбок і суконь, які сильно обтягують стегна.

Вправи для кривих ніг

Неправильну форму ніг можна виправити з допомогою спеціальних вправ, розроблених фахівцями. Однак вони актуальні тільки в тих ситуаціях, коли мова йде про неправдивої кривизни ніг. В таких випадках проблема полягає не у формі кістки, а неправильному розподілі м’язової маси на ногах. Для того щоб нижні кінцівки виглядали так, як хочеться їх власниці, необхідно скоригувати стегна і підкачати ноги. В якості прикладу можна навести кілька вправ.

Необхідно знайти проліт з великою кількістю ступенів і бігати по ньому, при кожному кроці намагаючись підніматися на носочки. Рекомендується робити це протягом п’яти-десяти хвилин. Крім того, в стоячому положенні ноги слід по черзі відводити назад (по п’ятнадцять разів на кожну ногу).

Корекція кривих ніг

Виправлення кривизни ніг – справа рук фахівців. На сьогоднішній момент багато хірургічні клініки пропонують своїм пацієнткам безпечну операцію, кінцевим результатом якої буде досягнення бажаної мети – прямі ноги. Серед достоїнств операції зазначається нетривалий період відновлення: реальний термін лікування становить 50-60 днів. В інших клініках терміни лікування розтягується більше ніж 3-4 місяців.

Редакція bestfacts.com.ua радить перед прийняттям рішення проконсультуватися з фахівцем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: