Наші очі можна по праву назвати найбільш важливим органом сприйняття. На жаль, сучасна людина піддається дуже багатьох хвороб зору, серед яких однією з найпоширеніших є косоокість.

Причини і симптоми косоокості

Характерною ознакою косоокості є порушення паралельності зорових осей очей, тобто стан рогівки несиметрично відносно країв і кутів століття. Внаслідок цього людина не може дивитися обома очима в одну точку. Вроджене косоокість проявляється у малюків майже відразу після народження, а придбане – до трирічного віку. У дорослому віці косоокість, в основному, з’являється після травм і паралічу очної мускулатури.

Косоокість може бути викликане стресом і травмами

Причини косоокості можуть бути різними: далекозорість, астигматизм або короткозорість, черепно-мозкова травма, розлад центральної нервової системи, соматичні захворювання і навіть стрес. Своєчасна діагностика прискорить процес одужання.

Лікування косоокості

Лікувати косоокість можна в будь-якому віці. Здійснити цю процедуру можна як у нашій країні, так і закордоном. Дізнатися про лікування за кордоном досить просто, оскільки більшість офтальмологічних клінік рекламує подібні послуги на своїх сайтах в інтернеті.

Для того щоб вилікувати косоокість, використовується комплекс сучасних методів. На початковому етапі хворому приписуються окуляри або контактні лінзи. Потім слідують апаратні процедури для відновлення бінокулярного зору, а також серія вправ для зміцнення очних м’язів.

Хірургічне втручання при косоокості

Насамперед, слід зазначити, що метою хірургічного втручання не є відновлення бінокулярного зору. Операція носить скоріше косметичний характер, оскільки її головним завданням стоїть збалансування напруги м’язів в обох очних яблуках.

Хірургічне втручання дозволяє збалансувати напруга м'язів в очних яблуках

Для проведення такої процедури не обов’язково перебувати на стаціонарному лікуванні – як правило, це практикується амбулаторно, і хворого (якщо не виникло ніяких ускладнень) відпускають додому в той же день. Після операції слід пройти курс апаратного лікування, а також регулярно виконувати призначений комплекс відновлювальних вправ.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, послідовне і методичне лікування дозволить позбутися косоокості в будь-якому віці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: