День весілля для багатьох пар — це не просто чергова дата в календарі. Все частіше подружжя надають особливої цінності сімейних відносин і всіляко намагаються відзначити найщасливіший день у своєму житті — день одруження.

Варіантів для проведення цього чудового свята можна придумати масу. Це може бути повторення всієї процедури одруження з виїзною церемонією, романтичний уїк-енд подалі від побутових проблем і клопоту, сімейна фотосесія, спільний стрибок з парашута, звичайне застілля з друзями або традиційний пік-нік, ну і, звичайно ж, подарунки один одному.

Як 1 відзначити річницю весілля?

Ситцеве весілля — саме таку назву має перша річниця спільного життя. Шлюбні узи ще не зовсім міцні, а найменший незграбний вчинок чи слово може розірвати ще поки не дуже міцні відносини, точно так само, як легко рветься ситець. Традиційно відзначають першу річницю весілля в колі близьких і друзів. Гостей молодята найчастіше запрошують у свій будинок, щоб ті могли оцінити домашній затишок і комфорт молодої сім’ї, випробувати їжу, приготовану молодою господинею. Нерідко на першу річницю приходять гості з викупленої у день весілля пляшкою шампанського. Рекомендується запросити свідків, сватів та інших важливих гостей свята.

Перша річниця весілля - ситцева

А ще можна повторити весілля однорічної давнини, але в більш вузькому колі і в іншому місці. Через рік багато чого змінюється, і перша річниця весілля може бути саме такою, якою молоді хотіли бачити своє весілля, — без офіціозу, незнайомих осіб серед гостей, розкутою і просто веселою.

Як відзначити річницю весілля удвох?

Безсумнівно, весілля — це свято двох люблячих сердець. Тому романтичне побачення, вечеря при свічках і повторення першої шлюбної ночі поза конкуренцією всіх інших можливих варіантів святкування дня весілля. Можна в цей день відновити в ігровій формі день свого знайомства, пройтися по місцях першого побачення, а можна і відвідати разом СПА-салон, замовити парний тайський масаж або ж просто відправитися в інше місто і побродити по вузьких вуличках незвіданих місць, обнімаючись у провулках і цілуючись на лавці.

Як привітати чоловіка з річницею весілля?

Багато чоловіків вважають день весілля істинно жіночим святом, але ж це бал двох сердець і життів. Не тільки чоловіки шукають подарунки своїм благовірним, але і жінки всіляко намагаються здивувати своїх других половинок. Все частіше колишні наречені намагаються порадувати своїх улюблених незабутніми враженнями. Прекрасним подарунком може послужити абонемент у фітнес-центр, придбаний купон для якогось незвичайного або екстремального вчинку, наприклад стрибок на резинці, приготоване улюблене блюдо дружина, ну і, звичайно ж, не можна не здивувати свою другу половинку вночі.

Редакція bestfacts.com.ua бажає Вам цінувати щасливі моменти і не забувати про важливі дати життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: