Новий Рік – це свято, від якого навіть дорослі, потай від усіх, чекають дива. Навіть процес підготовки до нього створює піднесений настрій.

Щоб свято запам’яталося і пройшов весело, візьміть на озброєння наведені нижче ідеї та поради.

З ким зустріти Новий Рік?

Так уже повелося, що Новий Рік вважається сімейним святом, і більшість людей намагається зустріти його разом з рідними і близькими. Але це зовсім не означає, що якщо сім’я далеко або її поки зовсім немає, то треба сидіти вдома з огидним настроєм.

Ось кілька ефективних порад з приводу того, як не нудьгувати на самоті в цю ніч:

1. Запасіться сувенірами та пройдіться по давнім друзям, з якими вже давно хотілося зустрітися, але все не вистачало часу. Новий Рік-саме те свято, коли несподівані гості сприймаються не як незручність, порушує плани, а як приємний сюрприз.

2. Відвідайте тематичну костюмовану вечірку в якомусь сподобався ресторані, клубі або виберіться нарешті до центральної міської ялинки. Якщо у вас поки немає своєї половинки – це реальний шанс її зустріти, адже в новорічну ніч відбуваються самі романтичні знайомства, так і чудеса нерідко трапляються.

Новий Рік - привід для радості

3. Якщо ні той, ні інший варіант не по душі — влаштуйте скайп-застілля з рідними та друзями або ніч перегляду улюблених фільмів з попкорном та іншими смаколиками. У будь-якому випадку не слід хандрити, адже, недарма кажуть: як Новий Рік зустрінеш – так його і проведеш.

Новорічні ігри та конкурси для дорослої компанії

Наступні поради стануть в нагоді тим, хто на свято чекає у гості велику компанію. Як правило, гостинних господарів найбільше турбують два питання: чим нагодувати і як розважити гостей.

Чим пригощати – підкажуть кулінарні книги і передачі, а ось розважити запрошених допоможуть спеціальні ігри та конкурси для компанії.

Особливою популярністю серед дорослих користуються веселі розваги «Домашній оракул» та «Труднощі перекладу».

Гра «Домашній оракул»

Суть цієї гри полягає в тому, що імена всіх присутніх гостей пишуться на невеликих аркушах паперу і складаються в підходящу вазу або тарілку. Ведучий або самі гості по черзі задають питання, а оракул (хто-небудь з присутніх) витягує з вази папірець і зачитує ім’я. Всі питання повинні починатися з питального слова «хто».

Виглядає це приблизно так:

— Хто в майбутньому році виграє мільйон в лотерею? – Аня.

— Хто поїде відпочивати на Канари у новому році? – Світла і т. д.

Ця гра завжди викликає радісний сміх і супроводжується додатковими веселими коментарями самих гравців.

Ігри для компанії і для двох на Новий Рік Гра-конкурс «Труднощі перекладу»

Цей конкурс підійде для компанії інтелектуалів, що зібралася відзначити новий рік в домашній обстановці. Щоб свято вдалося, провідному доведеться грунтовно підготуватися до конкурсу і підібрати в інтернеті самі безглуздо звучать слова з різних мов. Кожне слово пишеться на окремій картці.

Гості діляться на команди по черзі тягнуть із стосу картку з яким-небудь словом. Завдання команди – за одну хвилину придумати «переклад» і пояснити його іншим учасникам гри. В цьому конкурсі завжди перемагає дружба і гарний настрій.

Новорічні конкурси для дітей

Якщо зустріч Нового року відбудеться в компанії, де будуть присутні діти, – варто заздалегідь подбати про їх розвагах. Малюки просто обожнюють різноманітні новорічні конкурси, в яких можна виграти приз. Ось декілька ідей з цього приводу.

Конкурс «Прикрась ялинку»

Малята діляться на команди, в кожній з яких вибирається «людина-ялинка». Його завдання – стояти і вдавати з себе новорічне дерево. Іншим дітям видається по пакету з прищіпками, гірляндами, стрічками, небьющимися іграшками. Вони повинні за 1 хвилину як можна краще і акуратніше прикрасити живу ялинку. Перемагає команда, у якої це краще вийде.

Не забудьте про конкурси для дітей

Гра в слова

Кожній дитині під тарілку покладіть картку з буквою. Він повинен буде назвати якомога більше «зимових» і святкових слів, що починаються з цієї букви. За кожне озвучене слово малюк отримує фішку. Зібрані фішки в кінці гри можна обміняти на сувеніри. Хто заробив більше фішок, той отримує подарунок побільше.

Редакція bestfacts.com.ua радить починати готуватися до свята вже зараз, тоді він точно вийде незабутнім!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: