Дуже часто свята, з’явилися за кордоном, перекочовують у наші країни. Адже зайвий привід повеселитися обрадує кожного, а якщо свято має на увазі під собою костюмовану вечірку, як, наприклад, Хеллоуїн, його неможливо обійти стороною.

За кордоном Хеллоуїн - одне з популярних осінніх свят

Коли святкують Хеллоуїн?

Гелловін прийшов до нас не з Америки, як багато хто вважає. Це давнє язичницьке свято, який зародився ще в кельтських племен, що населяли Ірландію і Шотландію в колишні часи.

Досі Хеллоуїн - улюблене свято маленьких ірландців

Святкується він напередодні Дня Всіх Святих. Вважається, що в ніч з 31-го жовтня на 1-е листопада вся нечисть вилазить на світ і бродить серед людей. Звідси і бере початок звичай переодягатися у всіляких вампірів, відьом, перевертнів та інших представників нечистої сили.

На Хеллоуїн прикрашають не тільки вдома

І нехай це не офіційне свято і на світі не так вже багато язичників, для яких він був би релігійним, Хелловін — привід для веселощів майже у будь-якому куточку земної кулі. Він вже давно придбав славу забавною вечірки, а не страшного розгулу привидів та іншої нечисті.

Кажани, павуки і гарбуза на Хеллоуїн стають декором

Як зробити костюм на Хеллоуїн?

Звичайно ж, головним атрибутом Хеллоуїна є костюм. Традиційно, всі одягаються в відьом вампірів, відомих персонажів страшних фільмів і книг, але якихось особливих правил для вибору способу немає. Ви можете вбратися улюбленим героєм книги, фільму, коміксу, просто відомою особистістю. Не так важливо буде це Джен Ейр, Бонні і Клайд або Царівна-Жаба, головне, щоб вам було весело.

На Хелловін одягаються безбожність

Деякі беруть костюми напрокат, деякі воліють створюють неповторні шедеври власноруч. Можна і зовсім обійтися без спеціального костюма: одягніться в чорне, выбелите обличчя і відтіняйте чорним очі – і ось готовий мінімалістичний і стильний вампір.

Головне в костюмі - створити настрій

А можете зробити головний акцент на макіяжі – намалювати собі барвисті криваві патьоки, синці та порізи. Можете просто обмотатися туалетним папером – з вас вийде чудова мумія!

Для створення образу досить незвичайного макіяжу

Як зробити гарбуз на Хелловін?

Ну і як же обійтися на Хелловін без такої симпатичної традиції, як ліхтар-Джек? Зазвичай він являє собою повністю очищену від м’якоті гарбуза з вирізаною пикою і ліхтариком або свічкою всередині.

Гарбуза до Хелловіну можуть бути різними

Ліхтар-Джек служив для того, щоб відганяти злих духів, які бродять по світу в ніч напередодні Дня Всіх Святих, але сьогодні це таке ж прикраса вечірки, як і костюми, і інша «страшна» атрибутика. Сьогодні йому вирізають не тільки лиховісну усмішку, але і найрізноманітніші емоції.

Ліхтарі з гарбуза можуть бути дуже великими

Тим більше, що зробити гарбуз-Джека дуже легко, достатньо вирізати у гарбуза круглий отвір на дні, выскрести м’якоть, вирізати лице і вставити всередину запалену свічку.

Як вирізати гарбуз на Хелловін Редакція bestfacts.com.ua бажає вам весело провести час і запрошує вас з’ясувати, яка ви нечисть за знаком Зодіаку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: