Перед днем народження іменинника з’являється проблема вибору місця для святкування цього дня. Хтось воліє відзначити день народження в колі сім’ї, а для когось важливо зустріти свої іменини з розмахом. У кожного варіанту святкування свої переваги і недоліки.

День народження в ресторані

Найпростіший спосіб добре відзначити день народження – піти з компанією в ресторан, попередньо замовивши столик. Не потрібно займатися підготовкою до свята, готувати їжу, прибирати квартиру. До того ж у ресторані завжди добре одягнена публіка, жива музика та приємне обслуговування.

Ресторан - класичне місце для святкування дня народження

Єдиним недоліком можна вважати те, що святкування дня народження в хорошому ресторані відчутно вдарить по бюджету, якщо це не компенсується подарунками від гостей. Також варто проконтролювати, щоб ресторан знаходився в місці, від якого всім гостям було зручно добиратися додому.

Свято вдома

Не завжди є можливість провести день народження поза будинку по тим або іншим причинам. У цьому випадку можна організувати хорошу вечірку і в стінах квартири. Для цього не обов’язково готувати безліч салатів і пекти торт. В моді тематичні вечірки з відповідними елементами декору, нарядами і закусками.

Вам просто потрібно вибрати тематику свята, наприклад, відзначити день народження в російському стилі. Тоді ви зможете поставити на святковий стіл такі страви як пельмені, вінегрет і млинці з начинкою, а в якості головного напою буде, звичайно російська горілка. Свята в певному стилі запам’ятовуються гостям, до того ж підготовка до такого дня народження сама по собі цікава.

День народження на природі

Імениннику, день народження якого припадає на літній день, можна відзначити свято на природі. Для цього потрібно подбати не тільки про закупівлю м’яса для шашликів, але і про тентах на випадок дощу, а також про розваги для гостей. Якщо ви святкуєте день народження на базі відпочинку, не завадить оренда звуку, яка допоможе створити атмосферу комфортного відпочинку за рахунок музичного супроводу. Також запасіться м’ячем, бадмінтоном і грою «Твістер», так як гостям завжди хочеться провести час на природі активно.

Якщо ви не хочете готувати свято самотужки, можна скористатися послугами кейтерингового агентства, яке розробить програму свята, закупить частування і обслуговуватиме гостей в місці проведення дня народження.

Як вважає редакція bestfacts.com.ua не варто ігнорувати свій день народження, адже в цей день є можливість добре провести час у колі близьких друзів, отримати приємні презенти і зарядитися позитивною енергією на наступний рік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: