Мабуть, літо – це синонім відпочинку і веселого проведення часу і для дітей, і для дорослих. А тим, у кого випав день народження в цей час року, пощастило подвійно. Різноманітність, як і де його відзначити, найчастіше, велике. Можна втілити всі Ваші божевільні і оригінальні ідеї. Перед Вами стоїть тільки проблема вибору.

Як відзначити на природі влітку?

Якщо Ви не боїтеся комарів, мух та інших принад природи, то хорошим варіантом буде пікнік (можливо навіть і з наметами!) Плюс такого святкування – це комфортна обстановка для всіх, свіже повітря, відсутність необхідності прибирати в квартирі. Природно, варто заздалегідь попередити гостей про відповідному одязі. Збиратися краще далеко від міста, щоб можна було повеселитися і всю ніч.

Влітку можна зібрати друзів на пікнік

А якщо є дача, то свято може затягнутися і на пару днів. Сюди можна прихопити і м’яч, і теніс, і гітару для посиденьок біля багаття. При наявності поблизу водойми, можна позмагатися в рибній ловлі, а потім приготувати юшку. Варіанти для їжі також безліч – це і шашлик, і сад, і запечені овочі, і різні салати.

Варто знімати ресторан?

Якщо Ви і Ваші друзі не цінителі природи, і для Вас більш звичний одяг вечірні сукні та смокінги, то день народження можна провести в ресторані. Зараз є безліч варіантів закладів з літніми терасами, що виходять на найкрасивіші види міста або приміського ландшафту.

Безсумнівно, це вишукана і специфічна атмосфера. Ваше торжество зроблять незабутнім враженням. Тут можна влаштувати тематичну вечірку, а раптово почався літній дощ не завадить продовжити свято.

Непоганим варіантом для літа може бути заміський ресторан з видом на воду або з прекрасним лісовим пейзажом. Замість задушливого міста завжди краще вибрати свіже повітря.

Відпочинок на воді

Не зовсім стандартний варіант – святкування на річкових теплоходах. І що важливо, ніяких зайвих людей, тільки своє коло компанії, тільки близькі люди і ті, яких Ви дійсно хочете бачити.

Відмінна ідея - влаштувати вечірку на теплоході

Можна орендувати теплохід на добу і влаштувати дискотеку. Запальна музика, коктейлі та нічний бриз дозволять Вам розслабитися. Оренда теплохода встане від 20 000 рублів.

Крім того, можна замовити екскурсії і прокотитися по місцевих визначних пам’ятках, про яких Ви, можливо, і не здогадувались, і відобразити це все за допомогою фотоапарата.

Звичайно, краще всього звернутися в туристичну компанію, де Вам запропонують план заходу, меню і маршрут, а аніматори розвеселять гостей.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що важливо не де святкувати, а з ким. Літо саме по собі чудово і дає багато можливостей. Виберете комфортну обстановку для Вас і Ваших близьких, розрахуйте бюджет і переваги друзів, не варто забувати про погоду. Це час року характерно неочікуваними зливами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: