Замовляти товар через інтернет в більшості випадків вигідніше, ніж купувати аналогічний в місцевому магазині. Покупки на іноземних сайтах залучають всім, крім довгого очікування посилки. Однак з появою сервісу відстеження міжнародних посилок стало зручніше спостерігати за товаром, який ви замовили.

Що таке трекінг

Кожного поштового відправлення, следуемому з однієї країни в іншу, присвоюється унікальний номер, і процес його використання для відстеження поштових відправлень називається трекінгом. Існує єдина міжнародна система контролю та обліку, в якій реєструються всі номери поштових посилок.

Трек-номера дозволяють посилок не губитися

Завдяки цьому сервісу ні одна посилка не може раптово зникнути, так як її шлях від відділення до відділення відстежується та заноситься до реєстру. Найголовніше – скоріше отримати трек-номер посилки для того щоб самостійно стежити за її пересуванням від відправника до одержувача.

Як дізнатися трек-номер посилки?

Коли відправник реєструє відправку товару, йому видається квитанція, на якій вказано ідентифікаційний номер посилки. Цей номер він зобов’язаний повідомити вам для того щоб ви могли дізнатися де знаходиться ваше замовлення. Зазвичай трек-номер постачальник надсилає отримувачу за допомогою електронної пошти. Якщо ви не отримали код, напишіть постачальника з проханням вислати його вам, інакше ви не зможете дізнатися, коли прибуде ваша посилка.

Відстеження посилок з трек-номером

Такий сервіс, як відстеження поштових відправлень, значно спростив очікування товару. У кожної країни існує свій офіційний сайт для стеження за посилками. Тому починайте відстежувати замовлення на сайті тієї країни, звідки йде товар. Для цього потрібно ввести номер в спеціальне поле. Після того, як товар потрапить в Росію, відстежувати його можна буде за тим самим номером на сайті російської поштової служби.

Завдяки сервісам відстеження поштових відправлень очікування посилки стало менш стомлюючим

Буває, що почати відслідковувати посилку можна тільки через кілька днів після його відправлення. Це пов’язано з великим оборотом поштових відправлень, тому не переживайте, якщо отримавши номер і ввівши його на сайті, ви не виявили своє замовлення. Повторіть спробу трохи пізніше, дочекавшись, поки її зареєструють.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua завдяки трекінгом посилки рідше губляться, і доходять до адресатів в цілості й схоронності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: