Косметику та парфумерію зараз можна купити в безлічі магазинів, проте не скрізь продається оригінальна продукція. На жаль, але іноді покупець може придбати звичайну підробку, а зовсім не парфуми, які він замовляв. Проте якщо бути уважним при виборі і знати, як виявити підробку, можна уникнути неприємної ситуації. Відмінності є у всьому – як на упаковці, так і у вмісті флаконі, і обізнана людина їх легко помітить.

Якість упаковки

Оригінальні парфуми мають якісну упаковку, виготовлену з щільного картону. Написи на упаковці повинні бути чіткими, не розмазаними, легко помітними. Клей не повинен впадати в очі, а целофан повинен щільно облягати коробку. Якщо хоча б одна з цих умов не дотримано, або упаковка надорвана або деформована, зім’ята – від покупки таких духів краще утриматися.

Упаковка якісного парфуму буде відповідати йому

При цьому на упаковці повинна бути представлена наступна інформація: країна-виробник та штрих-код, збігається з кодом зазначеної країни, і обов’язково клас парфуму. Це може парфумована або туалетна вода або парфуми для чоловіків, жінок або унісекс. Якщо щось з перерахованого вище не вказано, то перед вами точно підробка.

Флакони для парфумів

Тепер прийшла черга зазирнути за упаковку та оглянути флакон. Буває, що упаковка з вигляду ідеальна, але неправильний флакон видасть кустарне виробництво нібито духів. Справжні парфуми розливаються в скло або якісний пластик, рідше – в металеві флакони. При огляді скла слід звернути увагу на наявність бульбашок повітря в товщі, горбки і нерівності – їх бути не повинно.

Також покупця повинен насторожити явно дешевий пластик, наявність стиків і розлучень на футлярі. Якісний флакон виглядає таким, яким він повинен бути, і не викликати запитань і неоднозначностей. Слід також звернути увагу на якість виконання пульверизатора та пластикову трубку усередині флакона – вона не повинна лягати по дну і бути занадто довгою.

Запах парфуму

Останнє, чого можна виявити підробку – це самі духи, їх запах. Сучасна парфумерія складається з безлічі ароматів, багато з яких стали знаковими і давно впізнаваними. Звичайно, якщо мова йде про такому відомому ароматі, виявити підробку легше, особливо якщо ви купуєте ці духи не в перший раз. Однак і в іншому випадку можна визначити, що перед вами зовсім не оригінал.

Оригінальні парфуми можна визначити по композиції аромату

Насамперед варто звернути увагу на стійкість – якісні фірмові парфуми тримаються від декількох годин довше і мають шлейфом. Якщо ж ви чуєте більше запах спирту, ніж самого парфуму, або духи випаровуються практично відразу після нанесення, не складаючи ніякого сліду – перед вами однозначно підробка.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, самий вірний спосіб купити оригінальний парфум – робити це в перевірених надійних місцях. Якщо ж ви хочете ризикнути, то все одно має бути місце, де ви зможете почути оригінальний аромат, щоб надалі точно означати, підробка перед вами чи ні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: