Якщо хочеш бути здоровим – їзди на велосипеді! Дійсно, коли людина пересувається на такому транспорті, його легені насичуються киснем, розвиваються м’язи ніг, тренується серце.

Велосипед - справжній, відданий друг

Почалася весна, висохли дороги і стежки, а значить, саме час обрати велосипед в магазині або дістати двоколісного друга з антресолей, стерти з нього пил і підготувати до сезону велопрогулянок!

Як підготувати велосипед до сезону?

Перед тим, як прибрати на зиму, велосипед зазвичай змащують, спускають колеса і встановлюють в підвішеному стані на зберігання. Перезимувавши, ваш друг знову потребує змащення й огляду.

1.Приберіть пил, сліди мастила і масла з велосипеда. Для цього в автокрамницях продається спеціальна рідина.

2.Накачайте колеса. Якщо в процесі накачування виявилися дефекти шин, необхідно зняти шини та замінити їх.

Велосипед може стати частиною інтер'єру

3.Підтягніть ланцюг, спиці і затягніть кріплення педалей. Перевірте, чи вільно вони обертаються. Якщо спостерігається тріск при обертанні педалей, це може говорити про поломки підшипника. Якщо потрібно, змастіть всі рухомі деталі цієї частини велосипеда.

4.Перевірте кермо та винос. Досить затиснути переднє колесо між колін і спробувати покачати кермо. Він не повинен рухатися. Переконайтеся, що кермо та винос знаходяться на одному рівні.

5.Якщо потрібно, підкоригуйте висоту сидіння і керма.

Як підготувати велосипед до зміни сезону 6.Змастіть ланцюг, всі рухомі частини і підтягніть всі гвинти, гайки і шайби.

Обслуговування велосипеда

Від правильного регулярного обслуговування велосипеда і своєчасного ремонту його деталей залежить термін служби транспорту. Навіть якщо ви тільки освоюєте велосипед, візьміть за правило витирати його після прогулянки і періодично перевіряти всі його частин.

Ремонт і догляд за велосипедом Необхідний постійний контроль тиску всередині шин, який перевіряється натисканням. При зниженні тиску шини необхідно покачати, це полегшує їзду і збільшує їх термін служби.

Потрібно після довгих поїздок обов’язково перевіряти кермо вищевказаним способом, перевіряти надійність кріплення всіх деталей, прибирати з корпусу велосипеда сліди мастила і бруд. Колеса теж необхідно промивати під невеликим тиском, щоб продовжити термін служби гуми та нікелевого покриття.

Велосипед - це свобода відкривати нове

Бережіть велосипед від корозії. Не залишайте цей нехитрий транспорт під дощем. А якщо це сталося, постарайтеся як можна швидше обтерти його від вологи і перенести в тепле, сухе приміщення.

Часті поломки велосипедів

1. Поломка педалей або підшипників.

2. Втрата або розхитування спиць.

3. Розхитування коліс.

4. Поломка зірочок.

Багато люблять велосипедні прогулянки. Зірки не виняток

5. Розрив або розтяг ланцюга.

6. Втрата важливих кріплень, гайок або гвинтів.

7. Порушення кріплення керма, і, як наслідок, неправильне його положення.

Редакції bestfacts.com.ua пропонує вам ознайомитись зі статтею про самих дорогих велосипедах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: