Користувачі діляться на дві основні групи: на тих, хто воліє ноутбуки і тих, хто залишається вірним персональних комп’ютерів. Ноутбук, безсумнівно, перевершує свого старшого товариша по чому — він мобільнішими, компактніше і в той же час відповідає всім вимогам: від роботи з текстом до сучасних ігор.

Але є тільки одне «але»: ноутбук набагато складніше відремонтувати. Його запчастину можна зняти і оглянути самому, що цілком допустимо при ремонті ПК. Тому до ремонту ноутбука необхідно підходити з особливою серйозністю і увагою.

Де можна відремонтувати ноутбук?

Варіантів того, куди можна звернутися для ремонту ноутбука, насправді, безліч. Можна викликати майстра на дім — оголошень у газетах та інтернеті про подібного роду послугах безліч. Можна звернутися в будь-яку майстерню, які зараз можна знайти буквально на кожному розі, можна навіть спробувати полагодити ноутбук самому.

Якщо ви не володієте потрібними знаннями, краще не ремонтувати ноутбук самостійно

Звичайно ж, найкращим і найбільш безпечним вибором буде майстерня, в якій вашим ноутбуком займуться професіонали. В ідеалі, це має бути брендовий сервіс-центр. Тільки тоді ви зможете бути впевнені, що отримаєте свій ноутбук відремонтований і в цілості й схоронності.

Якщо вам потрібно здійснити ремонт в найкоротші терміни, ви також можете звернутися в спеціальні майстерні, які пропонують саме терміновий ремонт ноутбуків.

Як відремонтувати клавіатуру ноутбука?

Найчастіше клавіатура виходить з ладу через потрапляння на неї рідин. Якщо з вашої клавіатурою сталося саме це, постарайтеся ліквідувати наслідки найближчим часом. Вимкніть живлення ноутбука. Відразу ж протріть її вологою ганчіркою або серветкою, якщо це було щось солодке (чай, кава), після чого обов’язково просушіть. Після цього залиште клавіатуру для повного висихання, не варто поспішати, краще дати їй просохнути близько доби, щоб уникнути будь-якого ризику. Якщо після цього клавіатура не заробила, доведеться зняти всі клавіші і перевірити доріжки між ними на поліетиленовою платі.

У ноутбуках часто виходить з ладу клавіатура

Головне – запам’ятайте, працювати з клавіатурою слід дуже акуратно, інакше ви можете пошкодити важливі елементи, після чого відновити її буде практично неможливо.

Як відремонтувати акумулятор ноутбука?

Якщо з часом ваш ноутбук починає розряджатися все швидше і швидше, ймовірно, «захворів» його акумулятор. Не поспішайте викидати свій ноутбук або бігти за новою батареєю, спочатку спробуйте відновити батарею.

Батарея для ноутбука найчастіше нерозбірна, але її можна акуратно відкрити, використовуючи канцелярський ніж, наприклад. При цьому будьте акуратні, можна пошкодити дроти. Спробуйте розрядити повністю акумулятори, підключивши до них лампочку, а потім повністю зарядити. Така «дефібриляція» повинна пожвавити батарею на вашому ноутбуці і дозволити йому ще якийсь час працювати без заміни акумуляторів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: