Іноді виникають випадки, коли у власника автомобіля виникають сумніву в правильній роботі генератора. Для їх усунення варто перевірити його працездатність. Це необхідно зробити для того, щоб потім визначитися, чи варто ремонтувати генератор.

Як перевірити генератор на автомобілі?

Перевірку можна провести двома нескладними способами. При першому способі вам потрібно вольтметр. Для початку перевірте заряд акумуляторної батареї, саме вона запускає генератор. Якщо показання заряду акумулятора вище значення 12.2, то вона здатна запустити генератор. Якщо менше, то подальша перевірка генератора безглузда, поки ви не підзарядіть батарею.

Далі, заведіть двигун і доведіть його обороти до 2000. вольтметр повинен показати 13В. при зміні обертів напруга повинна скакати від 13 до 14.5 В, це говорить про те, що генератор справний. Якщо ж показання приладу незмінні або зменшуються, то несправний генератор.

Збірка генератора після ремонту

Можна визначити і за шкалою сили струму. Для цього вам потрібно включити фари або інше обладнання, заміряти силу струму на генераторі, а потім провести ту ж процедуру при включеному двигуні. Якщо значення вище, значить зарядка йде і генератор справний. Про стан підшипників може підказати шум. При виникненні лязгающего звуку їх необхідно перевірити. Увімкніть радіо і погазуйте. При несправному генераторі при збільшенні обертів будуть характерні перешкоди.

Несправності генератора автомобіля

Найбільш поширеними є наступні. Генератор перезаряджається, не заряджається, видає занадто велике або мале напруга, на панелі горить лампочка, при роботі чутний шум. Причинами їх можуть бути перегорання запобіжника, порушення щільності контактів, поломка, знос щіток, вихід з ладу реле і порушення цілісності обмотки.

Ремонт генератора автомобіля

Якщо вийшли з ладу запобіжник, реле, щітки, то їх заміну ви можете здійснити при великому бажанні самостійно. Так само не складе труднощів перевірити щільність приєднання контактів. Але при виник обрив в ланцюзі вам все-таки краще звернутися в автосервіс, де професійно займаються ремонтом генераторів.

На думку редакції bestfacts.com.ua це буде найбільш ефективним вирішенням питання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: