Деякі люди воліють відкрити свій бізнес, заробляючи гроші самостійно, а не ходити на роботу щодня по 8 годин, отримуючи невелику зарплатню. Одним із способів почати свою справу є відкриття їдальні.

Їдальня або кафе? Відмінності

Основна відмінність між їдальні і кафе полягає в продажу спиртних напоїв. В їдальні їх зазвичай у продажу немає. Ще одна відмінність в тому, що кафе більше підходить для неквапного вечірнього відпочинку, в той час як призначення їдальні в тому, що люди можуть швидко поснідати, пообідати і повечеряти в цьому закладі. Також відмінність полягає і в ціні. Вартість обідів у їдальні істотно нижче.

Для відкриття їдальні краще всього зареєструвати ІП. Місце розташування відіграє велику роль, добре, якщо вдасться знайти приміщення поблизу будь-яких підприємств і установ. Працівники їх стануть клієнтами їдальні. Приміщення повинно бути розділене на дві частини, кухня і сама їдальня. Після всіх узгоджень з Держпожнаглядом, Росспоживнаглядом та іншими наглядовими органами необхідно продумати меню.

Меню їдальні

В даний час в містах відкрито безліч точок громадського харчування, всілякі піцерії, кафе і ресторани з японською кухнею і т. д. Але не всі люблять щодня харчуватися в подібних закладах. Тому краще всього скласти меню зі страв традиційної російської кухні. В якості перших страв рекомендуємо вибрати борщ, солянку, вуха, кілька супів. На друге їдальня повинна запропонувати страви з м’яса і риби, з гарніром з картоплі, різних каш і макаронів. Обов’язково передбачити кілька видів салатів на вибір. На третє чудово підійдуть всілякі компоти, морси, кисіль.

Ванна мийна їдальні та інше обладнання

Дуже важливий підбір кухарів. Вони мають чудово готувати будь-яку страву російської кухні. Від якості їжі буде залежати кількість відвідувачів і, відповідно, доходи.

Яке обладнання потрібно для їдальні

Для залу необхідно придбати пристойні столи і стільці. Добре, якщо столи будуть покриті скатертинами. Всю обстановку їдальні краще витримати в світлих спокійних тонах. Вона не повинна бути помпезною. Знадобляться столові прилади, різні тарілки, ложки, виделки, ножі тощо.

Для кухні доведеться придбати електроплити, варильні та жарочні шафи, мийні ванни, обробні столи, посуд для приготування їжі, холодильник, морозильну камеру та інші прилади.

Крім сніданків, обідів і вечерь в їдальні можна проводити різноманітні банкети та урочисті заходи по замовленню.

На думку редакції bestfacts.com.ua при правильній організації відкриття їдальні може стати прибутковим бізнесом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: