Відкриття магазину вживаного одягу – один з видів бізнесу, який потребує мінімальних вкладень і при правильному підході може почати приносити високий дохід вже через місяць після відкриття магазину. Незважаючи на те, що великою популярністю стали користуватися покупки через мережу Інтернет, саме магазини » секонд хенду мають постійний наплив покупців за рахунок низьких цін на товари і великий вибір одягу для різних категорій покупців.

Магазин секонд хенд

Багатьох в магазині секонд хенд приваблює не тільки наявність речей за заниженими цінами, але і продаж брендових речей, недоступних більшості споживачів у силу віддаленості їх від регіону столиці або неможливості здійснювати приватні поїздки закордон для покупки фірмового одягу. Тому практично в будь-якому магазині ви знайдете як уцінені речі з невеликими дефектами, так і нові товари, за якими в прямому сенсі йде полювання покупців. Поєднання речей для різних по платоспроможності покупців і робить магазини секонд хенду універсальними для більшості людей.

Як відкрити магазин секонд-хенд?

Як і будь-який інший бізнес, відкриття магазину секонд хенд вимагає складання чіткого бізнес-плану. Стартовий капітал знадобиться рівно в тій сумі, щоб покрила наступні витрати: реєстрацію підприємства, оплату податків, перші кілька місяців оренди, закупівлю обладнання (стелажів для одягу, вішалки, ваг, касових апаратів), зарплату персоналу (кілька консультантів, касир і охоронець), щотижневу закупівлю одягу та рекламу.

Асортимент речей в секонд-хенді

Обсяг первинної закупівлі залежить від площі орендованого приміщення магазину, однак рекомендуємо купити одяг з запасом, який можна зберігати на складі і вивішувати в зал по мірі того, як речі будуть розкуповуватися.

Звідки надходить товар в секонд-хенд?

При закупівлі одягу частіше доводиться працювати з посередниками. Перший час можна здійснювати покупки через людей, які вже давно займаються цим бізнесом, а потім перейти до роботи з постачальниками безпосередньо. Більшість речей в секонд-хенд – це благодійна допомога з Англії, Італії та Німеччини. У постачальників оптової вживаного одягу, є ліцензія, яка дозволяє після оплати податків перепродати речі комусь із підприємців.

Можна купити як відсортовані речі, більшість з яких практично нові, а можна купувати речі на вагу, це дешевше, однак деякі одиниці товару будуть непридатні до продажу. Також існують оптові бази секонд хенду, туди можна приїхати і купити речі за нижчою ціною, щоб потім перепродати їх у своєму магазині.

Ще трохи про розподіл товару в магазині. За статистикою жіночий одяг, а також дитячі речі розкуповуються швидше, ніж чоловічі товари. Тому купувати одяг потрібно в таких пропорціях, щоб жіночих одиниць було більше, ніж чоловічих у співвідношенні приблизно 2 до 1.

На думку редакції bestfacts.com.ua у магазинах секонд хенд можна знайти унікальні речі хорошої якості, однак це потребує певних зусиль. Якщо задатися метою, в секонд хенді можна пристойно і недорого одягнутися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: