Розважальних закладів зараз чимало, але якщо у вас в наявності є щось свіже і оригінальне, здатне привернути відвідувачів – сміливо беріться за справу. Ідея – це те, з чого починається будь-який бізнес.

Як відкрити ресторан з нуля?

Ну, припустимо, що ідея у вас вже є. Тепер необхідно продумати деталі: дуже важливо, щоб у бару був свій стиль, так як без цього виділитися на тлі великої кількості барів, кафе і ресторанів буде практично неможливо.

Місце розташування майбутнього бару також відіграє дуже важливу роль: відштовхуйтеся від людності місця і від контингенту. Саме це буде ключовими моментами у розробці концепції та стилю вашого майбутнього бару. Не забудьте і про конкурентів – вивчіть їх особливо уважно.

Визначившись з районом, починайте пошуки підходящого приміщення. На сьогоднішній день оптимальним вибором є перший поверх якого-небудь житлового будинку. В такому випадку і цільова аудиторія недалеко.

Кожен мріє про своє барі

Визначившись, в якому напрямку віддаєте перевагу рухатися, переходьте до більш серйозних аспектів – бізнес плану та оформлення необхідних документів. Обзаведіться необхідними ліцензіями на продаж спиртних напоїв, патентом і необхідними довідками з інспекцій.

Де отримати ліцензію на алкоголь?

По-перше, щоб отримати дозвіл на торгівлю алкоголем, краще всього реєструвати установа як суспільство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), так як індивідуальні підприємці не мають права торгувати алкоголем. Для них доступна реалізація тільки пива та слабоалкогольних напоїв.

По-друге, для алкогольних напоїв з вмістом етилового спирту понад 15 відсотків, потрібні спеціальні складські приміщення. Площа такого приміщення повинна бути немаленькою – більше 50 квадратних метрів.

Всі необхідні ліцензії на продаж в Росії видають органи виконавчої влади. Там ви подаєте документи, оплачуєте державні мита і отримуєте ліцензію, що дозволяє вам продавати алкоголь.

Як розкрутити кафе?

Кафе – одні з найбільш відвідуваних і популярних закладів. Але популярними вони стають не за один день і не самі по собі. Кожне підприємство потребує певних часових і матеріальних витрат на «розкрутку».

Необхідно помістити інформацію в інтернеті, наприклад, на сайті, де відвідувачі залишають відгуки про закладах. Таким чином, ви зацікавите публіку і спровокуєте їх на відвідування кафе, а потім можливо хто-небудь з них залишить позитивну рецензію на сайті.

На думку редакції bestfacts.com.ua, «розкручування» кафе варто приділити чимало часу, щоб в майбутньому отримати процвітаюче та відомий заклад, який однією своєю назвою вже залучає нові обличчя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: