Відкриття взуттєвого магазину – справа досить складна, але якщо дотримуватися певні правила і грамотно будувати бізнес, вона може стати дуже прибутковою. В даному випадку вам можуть стати в нагоді рекомендації, про які ми розповімо нижче.

Магазин взуття з нуля

Для відкриття свого взуттєвого магазину слід знати закони у сфері торгівлі та підприємництва. Потрібно розуміти, які документи потрібні для відкриття організації та підтримання її життєдіяльності. Попередньо слід розробити бізнес-план. Починаючому підприємцю простіше буде відкрити ІП, так і система оподаткування та бухгалтерської звітності буде простіше.

Далі слід визначитися, яке взуття ви плануєте продавати. Це може бути як елітна взуття від відомих брендів, так і дешева взуття, доступна широкому колу споживачів. І та, і інша буде користуватися попитом, якщо грамотно залучати клієнтів. Крім того, необхідно знайти і прийняти на роботу хороших продавців, адже саме вони будуть приносити прибуток організації.

Попит на хороше взуття буде завжди

Крім того, потрібно підібрати місце, де буде розташовуватися магазин взуття. Бажано, щоб він знаходився в місцях з високим пішохідним трафіком, при цьому, орендна плата була помірною. На орендованій площі потрібно розташувати касове обладнання, взуттєві стелажі, а також виділити місце для складу. Обов’язкові місця для примірки – стілець, килимок, взуттєві ложки, дзеркала.

Потім слід визначитися з постачальниками. Це, знову ж таки, залежатиме від тієї категорії, яку ви плануєте продавати. Дешевше буде замовляти взуття оптом. Але не варто застосовувати для взуття від відомих брендів, а також для моделей, які дуже швидко виходять з моди. Оптом краще замовляти дитяче взуття, оскільки на неї є постійний попит, але при цьому вона не піддається впливам модних тенденцій.

Що простіше: реальний магазин або інтернет магазин?

Хорошою альтернативою класичним магазинах взуття сьогодні стали інтернет магазини. По багатьом параметрам відкрити інтернет-магазин буде простіше. Не потрібен великий штат співробітників, немає витрат на оплату праці, не потрібні приміщення, а значить і немає орендної плати.

Але для відкриття магазину в інтернеті необхідно добре розбиратися в таких речах як інтернет-маркетинг. Крім того, інтернет-магазин не може бути розрахований на весь шар споживачів, так як поки що далеко не всі готові замовляти взуття без попередньої примірки.

Як відкрити інтернет-магазин взуття?

Для відкриття інтернет магазину все ж доведеться найняти хоча б мінімальний штат, щоб обслуговування було більш якісним. Потрібен системний адміністратор, який буде стежити за функціонуванням сайту, вирішувати поточні проблеми, і адміністратор, який взаємодіє з постачальниками і покупцями.

В залежності від обсягів продажів може знадобитися також водій і комірник. Далі залишається тільки контролювати роботу магазину – приймати заявки, замовляти у постачальників і доставляти товари за адресами.

На думку редакції bestfacts.com.ua вибирати, що відкрити – інтернет магазин або традиційний взуттєвий магазин, слід обов’язково з урахуванням ваших можливостей, здібностей і знань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: