На сьогоднішній день кількість приватних клінік не тільки не поступається числу державних установ, але можливо і перевищує його. Багато фахівців вважають за краще відкрити свою маленьку справу, ніж влитися у вже існуючий колектив. Це здається більш прибутковим, незалежним і перспективним, але вимагає великих вкладень, як матеріальних, так і моральних.

Яке підібрати приміщення для клініки?

Розташування клініки необхідно підбирати максимально доступне з точки зору клієнтів. Необхідно продумати, наскільки зручно буде людям з усього міста добиратися до обраного місця, достатня кількість транспортних маршрутів курсує в цьому районі.

Звичайно ж, оптимальним варіантом стане вибір приміщення поблизу центру міста, але не завжди це представляється можливим. В такому випадку, головне – це вибрати максимально доступне для будь-якої точки міста розташування, щоб люди не робили вибір на користь іншої клініки тільки з-за того, що туди легше дістатися.

Кабінети краще підібрати просторі

Площа вибраного приміщення залежить тільки від послуг, які там будуть надаватися. Таким чином, для маленької стоматологічної клініки з одним кабінетом підійде приміщення в межах 20-30 м2, а для повноцінної клініки з широким спектром послуг може знадобитися навіть кілька поверхів будівлі.

Як назвати клініку?

Вибираючи назву, варто відштовхуватися, насамперед, від сфери спеціалізації клініки. Можна вибрати яскраве, але в той же час описове ім’я, яке відразу буде повідомляти потенційним клієнтам про те, які послуги їм можуть надати саме у вас.

Для клініки краще ретельно підбирати назви

Сьогодні дуже популярно таке просте рішення, як назва клініки по імені власника або провідного спеціаліста. Це ще і дуже зручно – всі будуть знати лікаря, який працює в однойменній клініці, що забезпечить кращий приплив клієнтури. Часто вибирають імена яких-небудь божеств, міфологія – це безмежне поле вибору назв для всіляких установ. В даному випадку головне – переконатися у значенні імені того чи іншого бога або богині, а також уточнити їх «поле діяльності» для уникнення курйозів.

Що потрібно для клініки?

Перше, чим необхідно зайнятися засновнику клініки, особливо, якщо це не лікар, а підприємець – це набір персоналу. Необхідно бути на сто відсотків упевненим у рівні кваліфікації і професіоналізм лікарів, які почнуть працювати у новому закладі, адже один-єдиний лікар спалить загубити репутацію клініки на корені.

Для найнятого персоналу слід одразу замовити уніформу. Її можна пошити на замовлення, наприклад, з фірмовою символікою, але краще замовляти спецодяг оптом у фірмах, що спеціалізуються на її пошиття, вони гарантують якість і швидкість виконання замовлення.

І, звичайно ж, обладнання – важлива частина клінічного оснащення. Обладнання необхідно купувати або замовляти нове і у перевірених фірм, які можуть гарантувати його точність і справність.

На думку редакції bestfacts.com.ua дотримання простих правил установи клініки приведе її до успіху і процвітання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: