Одне з нових перспективних напрямків у сфері малого бізнесу – відкриття кальянной. Це порівняно нова ідея для заробітку, яка при правильній подачі і реалізації може принести непоганий дохід. Плюс в тому, що у багатьох невеликих містах таких закладів зовсім немає, а у великих вони далеко не на кожному кроці.

Де краще відкрити кальянну?

Щоб організувати прибутковий бізнес на кальянной, необхідно ретельно вивчити території і вибрати декілька попередніх місць, а потім зупинитися на самому вигідному. Нерідко кальянну роблять не окремим самостійним закладом, а просто кімнатою в популярному барі чи ресторані, щоб зменшити ризики і витрати.

Кальянная може бути окремою кімнатою

Близькість до скупчення різних розважальних центрів, нічних клубів, ресторанів та барів — буде явним пріоритетом і посприяє відвідуваності. В цьому місці завжди чимало людей, бажаючих гарно провести час, тому велика ймовірність, що багато хто з них вирішить прийти до вас «димок».

Якщо ви хочете відкрити кальянну в ресторані або розважальному центрі, вибирайте заклад, який розрахований на населення середнього та високого достатку. Це принесе вам більше доходу. Вивчайте навколишні організації та заклади. Намагайтеся відкривати свою кальянну там, де поблизу немає таких місць, щоб зменшити конкуренцію.

Як відкрити кальянну за законом?

Кальянная є закладом, в якому йде продаж тютюнової продукції. Нерідко там можна придбати алкоголь. Щоб у вас не було проблем з правоохоронними органами, оформіть та отримайте ліцензію на торгівлю тютюнової та алкогольної продукцією. Це дозволить вам вільно вести свій бізнес і бути «дружбу» з законом.

Крім того, для відкриття кальянной можуть знадобитися дозволи та інші документи від СЕС і пожежної служби.

В кальянной краще створити відокремлену обстановку

Краще замовляти тютюнові суміші з-за кордону, але тоді вам доведеться оформити різні документи на перевезення та митне оформлення, які зроблять закупівлю тютюну законною. Зате якість тютюну, привезеного з-за кордону завжди порадує вас і ваших відвідувачів.

Секрети кальянщика

Звичайно ж, щоб ваш заклад подобалося відвідувачам, потрібно подати його по-особливому. Нехай ваш кальян буде найсмачнішим і неповторним, тоді любителі ароматного диму віддадуть перевагу вашу кальянну всім іншим. Для цього потрібно знати кілька секретів.

Тютюн потрібно зберігати так, щоб він був злегка вологим. З часом він висихає, тому постачання тютюну повинна бути постійною.

Не потрібно утрамбовувати тютюн в чаші, нехай він злягла буде рихлим, це покращує тягу і забезпечує прогрівання суміші. Крім того, не слід класти тютюну занадто багато. Нехай до верху чаші залишиться трохи місця. Так ви врятуєте його від пригорання.

Краще, якщо фольга буде дуже щільною. В крайньому випадку, її можна скласти з два шари. Товста фольга добре відводить зайвий жар.

На думку редакції bestfacts.com.ua, кальянна – прибуткова ніша в сучасному бізнесі, яка дозволить вам непогано заробляти на незвичайному розвазі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: